”Ojciec Pio - droga do świętości” wśród najlepszych książek roku!

2012-01-24 00:00:00
”Ojciec Pio - droga do świętości” wśród najlepszych książek roku!

Wydana przez Instytut im. Ks. Piotra Skargi publikacja o najsłynniejszym stygmatyku XX wieku, ma szansę zostać najlepszą książką ubiegłego roku! Zachęcamy Państwa do głosowania w rankingu wortalu Granice.pl. 

Tysiące czytelników wydanej przez Instytut publikacji wiedzą, że dzieło Giovanniego Cavagnariego w niezwykle ciekawy sposób przedstawia życie i działalność urodzonego w Pietrelcinie Franciszka Forgione, znanego powszechnie jako święty Ojciec Pio. Wszystkich zachęconych opisem jego całkowitego oddania się Panu oraz ogromu zmagań z przeciwnościami, prosimy, by pomogli tej niezwykłej opowieści o człowieku powołanym do świętości stać się jeszcze bardziej popularną. 
 
Dzieło Giovanniego Cavagnariego zostało nominowane w konkursie wortalu literackiego Granice.pl jako jedna z najlepszych pozycji wydawniczych ubiegłego roku. Aby przyczynić się do jej zwycięstwa, wystarczy wejść na stronę www.ksiazkiroku.pl i zagłosować przez podanie swojego adresu e-mail. Książka „Ojciec Pio. Droga do świętości” jest nominowana w kategorii Perły z lamusa
 
Mamy ogromne szanse na zwycięstwo, ale nie osiągniemy go bez Państwa pomocy! Jeśli spodobała się państwu historia św. Ojca Pio, prosimy o głos w plebiscycie. Razem popularyzujmy wiedzę o niezwykłym zakonniku z Pietrelciny! 
 
By pomóc książce wygrać w konkursie kliknij tutaj i w kategorii Perły z lamusa wybierz pozycję „Ojciec Pio. Droga do świętości”. Uzupełnij swoje dane i zagłosuj! 
 
 
PiotrSkarga.pl 
 
„Proroctwa nie lekceważcie. Przepowiednie dla Polski” Pawła Kota i Adama Kowalika to fascynująca podróż po proroctwach, które Pan Bóg i Najświętsza Maryja Panna skierowali do nas za pośrednictwem polskich i zagranicznych wizjonerów.
Dlaczego we współczesnym świecie próbuje się pokazać wspólność celów ruchu syjonistycznego z chrześcijaństwem? Dlaczego „chrześcijański syjonizm” ma tak duży wpływ na decyzje polityczne o wymiarze globalnym, angażujące w politykę Izraela wiele państw świata, w tym Stany Zjednoczone? Czy „chrześcijański syjonizm”, mocny raczej w środowiskach ewangelickich, ma swoich zwolenników także w Polsce? Odpowiedzi na te pytania szukać można w nowym kwartalniku, który Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi przygotowało dla czytelników szukających rzetelnych informacji, które trudno znaleźć w innych mass mediach.
Przyjaciele „Przymierza z Maryją” to wspólnota istniejąca przy Stowarzyszeniu Ks. Piotra Skargi od ponad trzech lat. Gromadzi ona najbardziej oddanych Czytelników pisma, którzy w sposób szczególny postanowili pomagać w rozwoju naszego dwumiesięcznika. Ciebie też, Drogi Czytelniku, zapraszamy do tego grona – do rodziny Przyjaciół „Przymierza z Maryją”!
W pierwszy piątek miesiąca lipca, o godzinie 15.00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się comiesięczna wspólna Modlitwa Różańcowa w intencji Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”.
„Korzenie ruchu obrońców życia w Polsce” - pod takim tytułem w rzeszowskim Klubie „Polonia Christiana” prelekcję wygłosi dr Paweł Momro - jeden z autorów monografii poświęconej działalności społecznej na rzecz prawa do życia w Polsce. Tym razem spotykamy się w sobotnie przedpołudnie w kawiarni Niebo w Mieście. Zapraszamy!