"Lider antyklerykalnej partii chce usunięcia krucyfiksu z polskiego parlamentu." - czytamy na blogu - "Ważne jest więc okazanie naszego wsparcia, by ten katolicki symbol pozostał na swoim miejscu. Wejdźcie na stronę i podpiszcie petycję. Wystarczy imię i nazwisko."
Przypomnijmy, Krucjata Młodych – grupa młodych katolików świeckich zorganizowała kampanię w obronie sejmowego krzyża. Akcja młodych jest reakcją na żądania Ruchu Palikota, które domaga się usunięcia krzyża znad drzwi sali obrad. To kolejna kampania, w obronie krzyża, w którą zaangażowała się Krucjata Młodych.
Na stronie internetowej www.protestuj.pl został umieszczony list do Janusza Palikota. Młodzi nie zgadzają się na usunięcie krzyża z sejmu i wyrażają swoje oburzenie żądaniami kontrowersyjnego ugrupowania.
Już blisko 15 000 osób złożyło swój protest za pośrednictwem strony www.portestuj.pl. Autorzy akcji zachęcają do rozesłania informacji o proteście do wszystkich zainteresowanych www.protestuj.pl/wyslij-znajomemu.html.
Źródło: MT1033.pl
Copyright © by STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ IM. KS. PIOTRA SKARGI | Aktualności | Piotr Skarga TV | Apostolat Fatimy