Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię (Mk 16,15)


Apostolat Fatimy to szczególna forma zaangażowania Przyjaciół i Dobrodziejów Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi w aktywne propagowanie Orędzia Matki Bożej Fatimskiej poprzez wsparcie modlitewne i finansowe.

Apostolat istnieje od 2003 roku, a liczba członków przekroczyła już 60 tysięcy osób! Uczestnictwo w Apostolacie to odpowiedź na wezwanie Maryi, która zachęciła nas do ofiarowania się za grzeszników, zapewniając przy tym: W końcu Moje Niepokalane Serce zatryumfuje! Apostołowie Fatimy poprzez swą działalność wypełniają przykazanie Pana Jezusa, obowiązujące wszystkich katolików:Apostolat Fatimy to liczne przywileje.
Przeczytaj uważnie i dowiedz się, co zyskasz:

Msze Święte w Twojej intencji

Trapią Cię jakieś problemy? Potrzebujesz pomocy w codziennym wzrastaniu ku świętości? Będąc członkiem Apostolatu Fatimy, otrzymasz wielkie duchowe wsparcie. 13. dnia każdego miesiąca zostanie odprawiona Msza Święta w intencjach Twoich oraz wszystkich Apostołów Fatimy.

Modlitwa sióstr zakonnych

Dodatkowo zaprzyjaźnione z nami siostry klauzurowe będą wspierały Ciebie i pozostałych Apostołów Fatimy swoją codzienną modlitwą. Modlitwa wznoszona przez zakonnice klauzurowe ma w oczach Boga szczególną wartość. To wielki dar!

Prenumerata „Przymierza z Maryją”

Co dwa miesiące otrzymasz bezpłatnie pismo „Przymierze z Maryją”, które ukazuje się już od 2001 roku i dociera do ponad 350 000 rodzin. Nasz dwumiesięcznik jest adresowany do wszystkich, którzy oczekują jasnej, tradycyjnej nauki i czystej katolickiej duchowości.

IM DŁUŻEJ Z NAMI JESTEŚ, TYM WIĘCEJ ZYSKUJESZ!
Zaraz po dołączeniu do naszej grupy dostaniesz wyjątkowy dyplom – świadectwo Twojego zaangażowania w Apostolat oraz naklejki z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej. Co dwa miesiące otrzymasz bezpłatnie pismo „Przymierze z Maryją”, które ukazuje się już od 2001 roku i dociera do ponad 350 000 rodzin. Nasz dwumiesięcznik jest adresowany do wszystkich, którzy oczekują jasnej, tradycyjnej nauki i czystej katolickiej duchowości.
Wraz z upływem kolejnych miesięcy czekają na Ciebie dodatkowe prezenty. Po 3 miesiącach członkostwa ofiarujemy Ci duży, poświęcony przez kapłana wizerunek Fatimskiej Pani  (o wymiarach 42x30 cm), który możesz oprawić i postawić na honorowym miejscu w swoim domu. Po 6 miesiącach uczestnictwa otrzymasz od nas piękną, poświęconą figurę Matki Bożej Fatimskiej, a już po 11 miesiącach okolicznościową przypinkę Apostoła Fatimy.
 
Kliknij tutaj, aby otrzymać dostęp
do wszystkich prezentów i korzyści
 

Wyrusz z nami w niezapomnianą pielgrzymkę
do Fatimskiej Pani

Już po roku uczestnictwa w Apostolacie Fatimy weźmiesz udział w losowaniach kilkudniowej pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie. Dwa razy w roku – w maju i październiku – grupa kilkudziesięciu Apostołów Fatimy wyjeżdża razem z kapłanem do Portugalii, by poznać miejsce objawień Najświętszej Maryi Panny i uczestniczyć w pięknych nabożeństwach. Dotychczas pielgrzymowało z nami już ponad 800 osób.
Kliknij tutaj
i skorzystaj z przywilejów
Apostoła Fatimy


Kongres Apostołów Fatimy

W 2017 roku Apostołowie Fatimy z różnych stron Polski przybyli do krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, by uczestniczyć w pierwszym Kongresie Apostołów Fatimy. Przedstawiciele Instytutu im. Ks. Piotra Skargi zaproponowali Apostołom bogatą refleksję nad sensem Orędzia Fatimskiego oraz nad sposobami jego propagowania. Jak zwracali uwagę Apostołowie, Kongres był dla nich wielkim duchowym przeżyciem, które pozwoliło im lepiej zrozumieć Orędzie Fatimskie, a co za tym idzie, wzbogaciło ich życie religijne.
Tak, chcę rozpowszechniać Orędzie Fatimskie
i dołączyć do Apostolatu Fatimy!


Dlaczego dołączyliśmy do Apostolatu?

Dariusz Kołowacik,
w Apostolacie od 2012 r.

Przynależność do Apostolatu jest dla mnie czymś ważnym. Uważam, że każdy katolik – nie tylko Polak – powinien coś robić na rzecz propagowania Orędzia Fatimskiego, zwłaszcza w sytuacji, którą widzimy obecnie.
rozwiń

Marianna Jackowska,
w Apostolacie od 2003 r.

Staram się żyć zawsze z Matką Najświętszą, we wszystkich trudnych sprawach zwracam się właśnie do Niej. To jest dla mnie ratunek w złych chwilach, a za dobre – dziękuję.

Marianna Nowak, w AF od 2003 r.

Zauważyłam, że przez te 15 lat prężnie działacie. Słyszałam ostatnio o otwarciu Centrum Szkoleniowego w Zawoi.
rozwiń

Maksymilian Rachubiński,
w Apostolacie od 2012 r.

Jak do Was trafiłem? Jak to w życiu bywa – przez przypadek, choć dziś myślę, że to przypadkowe wcale nie było. W osiedlowym sklepiku trafiłem na broszurkę z ulotką zachęcającą do uczestnictwa w Apostolacie Fatimy.
rozwiń
Dzięki Apostołom Fatimy przeprowadziliśmy wiele wspaniałych akcji. Na przestrzeni lat udało nam się rozprowadzić wśród polskich rodzin m.in.:

 

  • 8 871 000 kalendarzy 365 dni z Maryją,
  • 2 926 400 różańców,
  • 1 051 000 Cudownych Medalików,
  • Ponad milion breloków z napisem Nie wstydzę się Jezusa,
  • 974 200 obrazków z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej,
  • 966 000 książek Fatima. Orędzie tragedii czy nadziei?,
  • 753 000 tarcz Najświętszego Serca Pana Jezusa,

Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia
i dołącz do liczącej ponad 60 tysięcy osób wspólnoty Apostolatu Fatimy.

Deklaruję kwotę miesięcznego datku:
Wybraną kwotę będę przekazywać za pomocą: