Bądź z nami 30 września i 1 października: Wspólna modlitwa przed koncertem Behemotha

2016-09-29 00:00:00
Bądź z nami 30 września i 1 października: Wspólna modlitwa przed koncertem Behemotha

Satanistyczny zespół Behemoth obraża i prowokuje Polaków. Drwi z chrześcijaństwa, znieważa Matkę Bożą i Jezusa Chrystusa, promując bluźnierstwa. Teraz za cel obrał sobie także polskość i patriotyzm.

Behemoth znany z publicznego profanowania Biblii nie cofa się przed znieważeniem polskiego godła, przedstawiając orła z doprawionymi rogami, w otoczeniu wężów i z odwróconym krzyżem na piersi.

Nie bądź obojętny na bluźnierstwa! Nie pozwól znieważać polskie godło!

Weź ze sobą znajomych i przyjdź pod klub, gdzie zagra satanistyczny Behemoth, i pomódl się z nami o powstrzymanie grzechu bluźnierstwa.

 
Wspólna modlitwa odbędzie się 30 września oraz 1 października w Katowicach pod lokalem „MegaClub” znajdującym się przy ulicy Żelaznej 15, w godzinach od 18:00 do 20:00

Przypominamy również, że od jakiegoś czasu prowadzona jest internetowa kampania protestacyjna, sprzeciwiająca się bluźnierczym koncertom grupy Behemoth. Protest o odwołanie koncertów, skierowany jest do prezydentów miast gospodarzy trasy koncertowej. Aby podpisać się pod protestem wystarczy kliknąć w link, lub wejść na stronę www.protestuj.pl


.  



Krakowski Klub Polonia Christiana serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z dr. Michałem Gołębiowskim, które odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. (czwartek) o godz. 18:00 w kawiarni Pola Dialogu (obok Kościół Misjonarzy Nawrócenia Świętego Pawła) w Krakowie.
Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na spotkanie z dr Barbarą Stanisławczyk poświęcone jej najnowszej książce pt. „Bękarci judaizmu. Dzieje rewolucji gnostyckiej”.
Z racji tego, że w tym miesiącu pierwszy piątek miesiąca przypadał na Wielki Piątek, to w drugi piątek miesiąca - 10 kwietnia - o godz. 15.00, odbędzie się czwarta w tym roku, comiesięczna wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Już za kilka tygodni w Sanktuarium św. Rity w Cascii przedstawiciele Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi po raz kolejny powierzą wszelkie sprawy i złożą bukiety róż w imieniu osób biorących udział w akcji „Święta Rito, przyjdź nam z pomocą!” Dołącz do naszej kampanii, aby otrzymać nadzwyczajne łaski od św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
Stanowisko Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi w sprawie wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego zobowiązującego Urząd Stanu Cywilnego do wpisania do polskiego rejestru aktu tzw. małżeństwa jednopłciowego zawartego w Niemczech.