Bank of (Gay) America zwolnił za poglądy doskonałego szkoleniowca

2011-09-01 00:00:00
Bank of (Gay) America zwolnił za poglądy doskonałego szkoleniowca


Bank of America – jeden z największych banków świata i największy bank amerykański – zwolnił w trybie natychmiastowym doskonałego szkoleniowca dr Franka Turka, tylko dlatego, że jakiś menadżer-pederasta odkrył, że dr Turek jest autorem książki, w której negatywnie wypowiada się na temat „homo-małżeństw”.  

Dr Frank Turek został zwolniony za swoje poglądy polityczne i religijne, chociaż tych opinii nie wyrażał w żaden sposób podczas szkoleń przeprowadzanych wśród menadżerów w Bank of America.

Dr Turek, weteran Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, którego dwaj synowie służą w wojsku, w siłach powietrznych, w Bank of America prowadził szkolenia na temat budowania jedności zespołu i skutecznego zarządzania. Jego programy zawsze uzyskiwały wysokie oceny.

Pod koniec maja tego roku Bank of America zatrudnił dr. Turka, by podczas specjalnej konferencji poświęconej globalnemu zarządzaniu inwestycjami, która miała odbyć się 17 czerwca w New Jersey, wygłosił referat na temat możliwości budowania jedności zespołu i owocnej współpracy różnych osobowości.  

Trzy dni przed imprezą dr Turek został nagle zwolniony. Okazało się, że zarząd banku został poinformowany przez jednego z menadżerów – notabene bardzo zadowolonego z fachowych szkoleń dr Turka – że szkoleniowiec, z którego usług często korzystał Bank of America napisał książkę pt. „Correct, Not Politically Correct: How Same Sex Marriage Hurts Everyone”. W publikacji tej weteran wojenny wyjaśniał, dlaczego tzw. homo-małżeństwa są szkodliwe.

Dr Turek nigdy w swojej pracy w banku, czy podczas szkoleń w innych korporacjach nie wypowiadał się na temat „małżeństwa” pederastów czy lesbijek.

Mimo to, w imię "integracji" i "różnorodności", z powodu swoich przekonań politycznych i religijnych został natychmiast zwolniony z pracy. W jego obronie wystąpiło wielu publicystów i naukowców.

Jeden z nich, dr Mike Adams, kryminolog wykładający na uniwersytecie w Północnej Karolinie pytał ostatnio na stronie Townhall.com. jednego z szefów Bank of America, Briana Moynihana, jakie konkretne poglądy trzeba mieć, by utrzymać pracę. Zarzucił szefostwu Bank of America, że stosuje podwójne standardy i „nie zgadza się na deklarowaną różnorodność”.

Zaapelował, by bank zrezygnował z „kultury wykluczania, fałszywie reklamującej się jako kultura integracji i różnorodności”. DrAdams zwrócił uwagę, że ta kultura poprawności politycznej „jest niemoralna i nie-amerykańska, a także nie służy zgodnej współpracy wielu ludzi o różnych przekonaniach, zatrudnionych w Bank of America”.

Źródło: The Townhall. com, AS

Komentarz PiotrSkarga.pl:

Oto koszmarnie fałszywe oblicze poprawnościowego lewactwa: w imię "integracji" i "różnorodności" postanowili, że nie zintegrują się i nie będą tolerować profesjonalisty tylko dlatego, że ma różniącą się od obowiązującej opinię nt. homoseksualizmu. 

– Kult Świętej Rodziny przychodzi w samą porę, aby leczyć rany zadane rodzinom chrześcijańskim przez ducha tego świata – pisał już ponad sto lat temu katolicki misjonarz i nauczyciel ks. Jan Berthier. Ponieważ słowa te nie straciły nic na swojej aktualności, a kryzys rodzin niestety wciąż się pogłębia, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi postanowiło zorganizować kampanię „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”
Klub Polonia Christiana w Krakowie oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zapraszają na wyjątkową i niezwykle ważną konferencję pt. „Czy Polsce grozi kolejny rozbiór?”. Wydarzenie to jest organizowane w związku z 230. rocznicą III rozbioru Polski, który na 123 lata wymazał naszą Ojczyznę z map świata.
Każdy ma prawo do życia! W dobie najniższego w historii poziomu dzietności w Polsce, konieczne jest głośne przypomnienie, że każde życie jest bezcenne i wymaga opieki, a samo rodzicielstwo promocji!
Modlitwa za zmarłych jest jednym z najpiękniejszych uczynków miłosierdzia, jaki może spełnić katolik. My – synowie i córki Mistycznego Ciała Chrystusa wierzymy, że dzięki naszej modlitwie dusze zmarłych doświadczają łaski życia wiecznego, a my sami umacniamy w sobie nadzieję na spotkanie z nimi w Niebie. Właśnie dlatego Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na Zaduszki za naszych Przyjaciół, Współpracowników i Dobrodziejów.
– Ja jestem Matką dusz czyśćcowych. Moje modlitwy łagodzą czyśćcowe męki tych, którzy znosić je muszą. Jestem Matką pocieszenia dla dusz cierpiących, które na wezwanie mego imienia radują się jak chorzy, usłyszawszy słowa pocieszenia od lekarza – takie słowa usłyszała od Maryi podczas jednego z objawień św. Brygida Szwedzka.