Francja chce ”powszechnej legalizacji sodomii”

2008-05-23 00:00:00
Francja chce ”powszechnej legalizacji sodomii”

Francuski rząd planuje wykorzystać okres nadchodzącej prezydencji w Unii Europejskiej do nawoływania do „powszechnej legalizacji sodomii”. Rząd poparł również obchody Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii – informuje LifeSiteNews.com.

Jak donosi francuska agencja prasowa AFP, rząd zadeklarował swoje poparcie dla obchodów „Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii” (IDAHO). Jest to obchodzone co roku 17 maja przez pederastów „święto” upamiętniające wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób przez Światową Organizację Zdrowia, która uznała w 1990 r., że homoseksualizm nie jest zaburzeniem psychicznym. Jednak kontrowersje w związku z tą decyzją wciąż istnieją. Wielu lekarzy psychiatrów jest zdania, że homoseksualizm jest poważnym zaburzeniem emocjonalnym.

Według portalu LifeSiteNews.com, rząd francuski na czele z Nicolasem Sarkozy nie zamierzał poprzeć Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, dopóki aktywista homoseksualny Louis Georges Tin nie zorganizował 16 maja protestu przed pałacem prezydenckim. Podobno miał on na sobie koszulkę z listą państw, w których sodomia jest zakazana.

Tin został aresztowany na kilka godzin, co wywołało protesty socjalistycznych polityków i lewicowych organizacji. Wiceszefowa ministerstwa spraw zagranicznych i zarazem sekretarz stanu ds. praw człowieka, czarnoskóra, radykalna działaczka lewicowa Rama Yade spotkała się z aktywistą i obiecała mu, że rząd uzna oficjalnie IDAHO i związany z nim ruch założony przez Tina w 2005 r.

Zapowiedziała również, że rząd wykorzysta czas swojej prezydencji w Unii Europejskiej do nawoływanie na forum ONZ - gdzie Francja będzie reprezentowała oficjalne stanowisko wszystkich państw należących do UE - do powszechnej legalizacji homoseksualizmu.

Minister obiecała również potępienie wszelkich przypadków homofobii w państwach, do których uda się w sprawach służbowych.

Prezydencja Francji w UE rozpoczyna się w czerwcu i potrwa do końca grudnia.

Obecnie sodomia jest zakazana w 75 państwach na świecie, głównie w Afryce i Azji.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS
Przyjaciele „Przymierza z Maryją” to wspólnota istniejąca przy Stowarzyszeniu Ks. Piotra Skargi od ponad trzech lat. Gromadzi ona najbardziej oddanych Czytelników pisma, którzy w sposób szczególny postanowili pomagać w rozwoju naszego dwumiesięcznika. Ciebie też, Drogi Czytelniku, zapraszamy do tego grona – do rodziny Przyjaciół „Przymierza z Maryją”!
W pierwszy piątek miesiąca lipca, o godzinie 15.00 w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie odbędzie się comiesięczna wspólna Modlitwa Różańcowa w intencji Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”.
„Korzenie ruchu obrońców życia w Polsce” - pod takim tytułem w rzeszowskim Klubie „Polonia Christiana” prelekcję wygłosi dr Paweł Momro - jeden z autorów monografii poświęconej działalności społecznej na rzecz prawa do życia w Polsce. Tym razem spotykamy się w sobotnie przedpołudnie w kawiarni Niebo w Mieście. Zapraszamy!
W sobotę 28 czerwca obchodzimy uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. To doskonały moment, aby zwrócić się do Matki Bożej z wiarą w to, że na końcu Jej Niepokalane Serce zatriumfuje! Jest to szczególnie ważne dzisiaj, kiedy świat ponownie balansuje na krawędzi globalnego konfliktu...
Apostolat Fatimy jest wspólnotą gromadzącą od 22 lat najbardziej oddanych Przyjaciół i Sympatyków Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi. To m.in. dzięki nim Stowarzyszenie może prowadzić misję budzenia sumień Polaków i szerzenia Orędzia Matki Bożej Fatimskiej. Warto dołączyć do niej zwłaszcza dziś, w uroczystość Bożego Ciała i tym samym dać kolejne świadectwo przywiązania do katolickich wartości.