Francja zgłosi projekt deklaracji ONZ ws. powszechnej legalizacji sodomii

2008-09-05 00:00:00
Francja zgłosi projekt deklaracji ONZ ws. powszechnej legalizacji sodomii

Francuska sekretarz ds. praw człowieka Rama Yade zapowiedziała wczoraj, podczas 61. corocznej konferencji organizacji pozarządowych w siedzibie UNESCO w Paryżu, że w grudniu tego roku przedstawi projekt deklaracji Zgromadzenia Ogólnego ONZ mający na celu powszechną legalizację homoseksualizmu – donosi portal LifeSiteNews.com.

Wykorzystując swoją prezydencję w Unii Europejskiej Francja zamierza naciskać na państwa ONZ, by zajęły one stanowisko przychylne homoseksualistom. Yade będzie przemawiać w imieniu wszystkich krajów Unii, nawet wbrew ich oficjalnemu sprzeciwowi.

Propozycja francuska pojawia się w następstwie rezolucji uchwalonej w ub. roku przez Parlament Europejski potępiającej homofobię w Europie. Była ona szczególnie wymierzona w Polskę, która sprzeciwiała się przymusowej indoktrynacji uczniów w szkołach wmawiającej im, że homoseksualizm jest normalnym zachowaniem, które należy zaakceptować.

W rezolucji była mowa m.in. o tym, że Parlament Europejski będzie monitorował przypadki mowy nienawiści wymierzonej we wspólnotę lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT). Parlament wyraził także swoje wielkie zaniepokojenie z powodu sytuacji panującej w niektórych państwach europejskich, w szczególności zaś w Polsce, potępiając wypowiedzi liderów Ligi Polskich Rodzin jakoby „podżegające do nienawiści i przemocy”. W szczególności potępiono ówczesnego wicepremiera i ministra edukacji Romana Giertycha.

Francuski rząd ma nadzieję, że deklaracja w sprawie legalizacji homoseksualizmu przyjmie uroczystą formę deklaracji państw ONZ, gdyż przegłosowanie jej na forum jest mało prawdopodobne.

Yade pochwaliła premiera Wielkiej Brytanii Gordona Browna, za to, że udało mu się zalegalizować homoseksualizm w swoim kraju.

W ub. roku Yade przesłała wiadomość do PinkNews, centrum ruchu homoseksualnego we Francji obiecując, że zrobi wszystko co w jej mocy, aby promować ich prawa tak w kraju, jak i zagranicą. Stwierdziła m.in., że ma zamiar wraz z partnerami z zagranicy ogłosić międzynarodową strategię na rzecz promocji praw (homoseksualistów), i że zamierzają oni ściśle współpracować z organizacjami wspólnot LGBT oraz partii na całym świecie, by chronić prawa mniejszości seksualnych.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS
CHCIELI NAS ZAKOPAĆ, NIE WIEDZIELI ŻE JESTEŚMY ZIARNEM! – już po raz dwunasty w Krakowie odbędą się Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych. To już 16 listopada 2025. Zapraszamy! Wydarzeniu patronuje Stowarzyszanie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.
– Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu: jeżeli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się – usłyszała podczas jednego z objawień Rozalia Celakówna, polska mistyczka żyjąca w pierwszej połowie XX w. Między innymi o treści tego objawienia i misji, którą otrzymała ta wizjonerka, możemy przeczytać w książce Proroctwa nie lekceważcie! Przepowiednie dla Polski autorstwa Pawła Kota i Adama Kowalika.
Jak wygląda sytuacja obrony życia w Polsce? O tym debatowano w warszawskim Klubie Stańczyka podczas konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, wskazując na szerokie spektrum problemu: od cywilizacyjnego, aż po głęboko duchowe.
Klub Polonia Christiana w Krakowie oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zapraszają na wyjątkową i niezwykle ważną konferencję pt. „Czy Polsce grozi kolejny rozbiór?”. Wydarzenie to jest organizowane w związku z 230. rocznicą III rozbioru Polski, który na 123 lata wymazał naszą Ojczyznę z map świata.
– Kult Świętej Rodziny przychodzi w samą porę, aby leczyć rany zadane rodzinom chrześcijańskim przez ducha tego świata – pisał już ponad sto lat temu katolicki misjonarz i nauczyciel ks. Jan Berthier. Ponieważ słowa te nie straciły nic na swojej aktualności, a kryzys rodzin niestety wciąż się pogłębia, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi postanowiło zorganizować kampanię „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”