Homoseksualiści zniszczyli plakaty Wojciecha Cejrowskiego

2009-08-07 00:00:00

Homoseksualiści zniszczyli w Trójmieście plakaty informujące o spotkaniach z Wojciechem Cejrowskim. Na plakatach naklejone zostały napisy "odwołane", a pod nimi drobnym drukiem "pozdrowienia od gejów i lesbijek z Trójmiasta". - Tym ludziom, którzy zniszczyli te plakaty, przeszkadza osoba Wojciecha Cejrowskiego, który jest zaangażowany w zwalczanie sodomii – powiedział w rozmowie z „Naszym Dziennikiem” znany publicysta i podróżnik.

Wojciech Cejrowski przyznaje, że jest przyzwyczajony do tego typu sytuacji, ponieważ ma z nimi do czynienia nie po raz pierwszy. - Podejmowane były próby ataków poprzez RPO i postulaty, aby zdjąć moje programy (również niedotyczące spraw politycznych, społecznych i religijnych) z telewizji, a uzasadnieniem było, że "taka osoba" nie powinna występować w mediach publicznych.

Wojciech Cejrowski wypowiada się otwarcie przeciwko homoseksualnej propagandzie, wielokrotnie występował z poparciem dla ruchów antyaborcyjnych – przypomina „NDz”.

Źródło: „Nasz Dziennik”
CHCIELI NAS ZAKOPAĆ, NIE WIEDZIELI ŻE JESTEŚMY ZIARNEM! – już po raz dwunasty w Krakowie odbędą się Zaduszki za Żołnierzy Wyklętych – Niezłomnych. To już 16 listopada 2025. Zapraszamy! Wydarzeniu patronuje Stowarzyszanie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi w Krakowie.
– Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu: jeżeli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego Miłości. Inaczej, Moje dziecko, nie ostoi się – usłyszała podczas jednego z objawień Rozalia Celakówna, polska mistyczka żyjąca w pierwszej połowie XX w. Między innymi o treści tego objawienia i misji, którą otrzymała ta wizjonerka, możemy przeczytać w książce Proroctwa nie lekceważcie! Przepowiednie dla Polski autorstwa Pawła Kota i Adama Kowalika.
Jak wygląda sytuacja obrony życia w Polsce? O tym debatowano w warszawskim Klubie Stańczyka podczas konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, wskazując na szerokie spektrum problemu: od cywilizacyjnego, aż po głęboko duchowe.
Klub Polonia Christiana w Krakowie oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zapraszają na wyjątkową i niezwykle ważną konferencję pt. „Czy Polsce grozi kolejny rozbiór?”. Wydarzenie to jest organizowane w związku z 230. rocznicą III rozbioru Polski, który na 123 lata wymazał naszą Ojczyznę z map świata.
– Kult Świętej Rodziny przychodzi w samą porę, aby leczyć rany zadane rodzinom chrześcijańskim przez ducha tego świata – pisał już ponad sto lat temu katolicki misjonarz i nauczyciel ks. Jan Berthier. Ponieważ słowa te nie straciły nic na swojej aktualności, a kryzys rodzin niestety wciąż się pogłębia, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi postanowiło zorganizować kampanię „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”