Listopadowe publiczne różańce. Zobacz gdzie i kiedy będziemy się modlić

2019-11-19 00:00:00
Listopadowe publiczne różańce. Zobacz gdzie i kiedy będziemy się modlić

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wspólnie z Fundacją Pro – Prawo do Życia zapraszają na kolejne publiczne różańce w polskich miastach. Pamiętajmy, że moc Różańca jest ogromna, a gorliwa modlitwa może ocalić nie tylko nas, ale również cały świat.

 

Harmonogram publicznych różańców:

 

20 listopada (środa)

o godzinie 18.00.

we Wrocławiu

przed wejściem do WSS

(ul. Kamieńskiego 73a).

 

 

21 listopada (czwartek)

o godzinie 17.00.

Wieliczce

na Placu Kościuszki

(obok fontanny).

 

 

26 listopada (ostatni wtorek m-ca)

o godzinie 17.30.

Opolu

przed głównym wejściem do Centrum Ginekologii, itd.

(ul. Reymonta 8).

 

 

29 listopada (ostatni piątek m-ca)

o godzinie 17.30.

Kędzierzynie–Koźle

przed głównym wejściem do szpitala

(ul. 24 kwietnia 5).

 

 

30 listopada (sobota)

o godzinie 10.00.

we Wrocławiu

przed wejściem do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

(ul. Borowska 213).



PiotrSkarga.pl

 

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zaprasza do Torunia na debatę pt. "Syjonizm chrześcijański. Kościół - Izrael - herezja?".
Zapraszamy do udziału w akcji Instytutu Maryi Królowej Polski „Upadnij na kolana, uwielbiaj swego Pana!”. Jeszcze dzisiaj można zgłosić chęć otrzymania pakietu z folderem o uroczystości Bożego Ciała i witrażem-naklejką na okno z wizerunkiem Najświętszego Sakramentu i tym samym mieć pewność, że dotrze on pod wskazany adres przed uroczystością Bożego Ciała (4 czerwca).
Z racji tego, że w tym miesiącu pierwszy piątek miesiąca przypadał na dzień 1 maja, to wyjątkowo w drugi piątek miesiąca - 8 maja - o godz. 15.00, odbędzie się piąta w tym roku, comiesięczna wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Krakowski Klub Polonia Christiana serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z prof. Tomaszem Panfilem, które odbędzie się 14 maja 2026 r. (czwartek) o godz. 18:00 w kawiarni Pola Dialogu (obok Kościół Misjonarzy Nawrócenia Świętego Pawła) w Krakowie.
Krakowski Klub Polonia Christiana serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z dr. Michałem Gołębiowskim, które odbędzie się 23 kwietnia 2026 r. (czwartek) o godz. 18:00 w kawiarni Pola Dialogu (obok Kościół Misjonarzy Nawrócenia Świętego Pawła) w Krakowie.