Niemcy: seksualna indoktrynacja dzieci i młodzieży w Hesji

2011-06-22 00:00:00
Niemcy: seksualna indoktrynacja dzieci i młodzieży w Hesji


Władze miasta Gießen w Hesji rozpoczęły kampanię seksualnej indoktrynacji młodych mieszkańców. Opatrzona podstępną etykietką „Kochaj jak chcesz” akcja skierowana jest przede wszystkim do młodzieży w szkołach. Na specjalnie w tym celu założonej stronie internetowej można przeczytać: „Chcemy dodać ci odwagi kochać – kogo chcesz i jak chcesz”. Właściwym celem inicjatorów sex-propagandowej akcji jest upiększenie homo-nierządu i innych seksualnych zaburzeń.

„Homoseksualizm musi stać sie tematem dominującym" – cytuje szefa wydziału tzw. wsparcia dzieci i młodzieży w Gießen, Egona Wielscha, ewangelicka strona medrum.de, która informuje o skandalicznej akcji władz niemieckiego miasta. Ogłupiająca oferta seksualna skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 12-27 lat.

Kampania ma przekonać młodych, że miłość małżeńska jako podstawa rodziny i państwa jest zwyczajnie jedną z wielu niezliczonych seksualnych perwersji dekadenckiej teraźniejszości. 143 instytucje w Gießen otrzymały już plakaty i ulotki, na których widnieją wszelkie możliwe niemoralne obrzydliwości. Będą one zatruwać młodzież w kilku nadchodzących tygodniach.

Projekt szkolny pod nazwą "Les - Bi -Gej "ma wbić do głów uczniom szkół w Gießen homo-perwersyjne fantazje pedofilnych pedagogów. Uczniowie zostaną zmuszeni do „spotkań i wymiany doświadczeń” z homo-zarazą. W budynku młodzieżowego centrum kultury "Jokus" otwarto kawiarnie "Queer" jako miejsce spotkań dla młodych.

Odpowiedzialny za ten skandaliczny projekt jest Wydział Oświatowy Młodzieży magistratu w Gießen. Zadowolenie z tej seksualnej indoktrynacji wyraziła „Zielona” burmistrz Gießen, towarzyszka Gerda Weigel-Greilich(53).

Warto zauważyć, że inicjatywa ta otrzymała wsparcie organizacji, która pod niewinną nazwą "ProFamilia", skrywa przemysł aborcyjny. Została ona założona przez byłego nazistę Hansa Harmsena.

Niestety również w Polsce dochodziło do podobnych skandali. Organizacje pro-homoseksualne słyną bowiem ze swoich agresywnych kampanii. Mieszkańcy Krakowa jeszcze do dziś mają w pamięci wydarzenia z 29 listopada 2005 r. w Krakowskim Magistracie, kiedy to pro-homoseksualni aktywiści jednej z tego typu organizacji rozpowszechnili homoseksualną pornografię wśród dzieci z krakowskich szkół. Ulotki dotyczące stosunków homoseksualnych (z pornograficznymi zdjęciami) pojawiły się na warsztatach dla młodzieży zorganizowanych w Urzędzie Miasta Krakowa w ramach kampanii "Zjednoczeni przeciw AIDS". Ulotki były dostępne dla każdego, w tym dla gimnazjalistów! Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski nakazał natychmiastowe przerwanie skandalicznych zajęć.

 Źródło: kreuz.net; piotrskarga.pl

Zaledwie w ciągu kilku dni możesz otrzymać od nas poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik, aby podarować go swoim bliskim. Do wykonanego na polecenie i na podstawie słów Matki Bożej medalika dołączymy również pobożną Nowennę do Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie kampanii Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi „Dar Maryi” https://darmaryi.pl/ lub zadzwonisz do nas pod numer 12 423 44 23, a Medalik i Nowenna będą Twoje!
Ulicami Krakowa - z inicjatywy Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi - już po raz dwunasty przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: „Polska wymiera – w dzieciach nadzieja”. Organizatorzy i uczestnicy podkreślali, że spotykają się w okolicznościach intensywnego ataku politycznego na instytucję rodziny, ale radosna atmosfera marszu podtrzymuje nadzieję, że polska rodzina – Bogiem silna – pokona wszelkie przeciwności.
Krakowski Klub Polonia Christiana oraz portal PCh24.pl zapraszają na ostatnie przed wakacjami spotkanie. Tym razem naszymi gośćmi będą: red. Witold Gadowski, red. Radosław Pogoda, red. Łukasz Warzecha i red. Łukasz Karpiel, którzy w ramach naszego - cieszącego się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem w całej Polsce - cyklu "Prawy Prosty PLUS" z udziałem publiczności dokonają politycznego podsumowania pierwszych sześciu miesięcy 2026 roku.
- Zwracam się z naglącym apelem do ziemi, wzywam prawdziwych uczniów Boga żyjącego i królującego w Niebie, wzywam prawdziwych naśladowców Chrystusa, wzywam Moje dzieci, Moich prawdziwych czcicieli, wzywam wreszcie apostołów czasów ostatnich, wiernych uczniów Jezusa Chrystusa – wołała Matka Boża podczas objawień we francuskim La Salette. Odpowiedzmy na Jej słowa. Nie pozostańmy obojętni!
We czwartek, 18 czerwca, serdecznie zapraszamy na siódme i ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Dekalog w prawie i rzeczywistości społecznej", przypominającego nauczanie św. Jana Pawła II z IV pielgrzymki do Ojczyzny (1991).