ONZ: promocja aborcji na konferencji w Londynie

2007-10-19 00:00:00

35 sesji promujących aborcję odbyło się podczas londyńskiej konferencji "Woman Deliver", teoretycznie poświęconej zdrowiu matki i dziecka! Kończącą się dziś imprezę zorganizował i sponsorował ONZ, a jednym z jej uczestników był UNICEF - Fundusz Pomocy Dzieciom, na który polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wpłaca dobrowolnie co roku w ramach pomocy 100 tys. USD – donosi „Nasz Dziennik”.

Portal LifeSite.net – na który dziennik się powołuje – informuje że w dwuipółdniowej konferencji w Londynie obok dyrektorów UNICEF i WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) biorą udział czołowi rzecznicy prawa do aborcji z całego świata - działacze Międzynarodowej Federacji Planowanego Rodzicielstwa (IPPF), organizacji Marie Stopes, IPAS i wielu innych.

Na 98 sesji tylko 2 poświęcone będą ochronie życia noworodków! W zakresie minimalnym poruszony będzie temat cesarskich cięć, opieki przed- i poporodowej, poronień i związanych z nimi komplikacji. Umieralność dzieci jest zagadnieniem praktycznie nieobecnym na konferencji. Jednocześnie codziennie, i to na kilku sesjach, promowana będzie aborcja – czytamy w „Naszym Dzienniku”.

Źródło: „Nasz Dziennik”
Stanowisko Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi w sprawie wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego zobowiązującego Urząd Stanu Cywilnego do wpisania do polskiego rejestru aktu tzw. małżeństwa jednopłciowego zawartego w Niemczech.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi oraz Krakowski Klub „Polonia Christiana” zapraszają na wyjątkowe spotkanie z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem pt. „Gdzie jest prawdziwy Mesjasz?”.
Obserwując postępujący kryzys rodzin, który przechodzi nasza ojczyzna, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wzywa wszystkich, którym dobro i odrodzenie polskich rodzin leży na sercu, do udziału w kampanii „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!” Razem polećmy się wzorowi ogniska domowego – Świętej Rodzinie z Nazaretu!
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, Koalicja na Rzecz Ocalenia Polskiej Szkoły oraz Instytut Ordo Iuris zapraszają na spotkanie pt. „CO Z TĄ SZKOŁĄ? Poznaj prawdę o Reformie 26”, które odbędzie się 19 marca o godz. 18.00 w Hotelu Miodosytnia, przy ul. Świętego Wawrzyńca 6 (obok Bazyliki Bożego Ciała) w Krakowie.
Przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi złożyli w czwartek 12 marca księgę z 10 tysiącami podpisów pod apelem o przyznanie Orderu Orła Białego śp. ks. Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu.