Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo

2021-02-09
Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową i tym samym uniezależnia się od dyktatu cenzury i politycznej poprawności!

Skandaliczne okoliczności zablokowania przez moderację YouTube kanału PCh24TV - Polonia Christiana skłoniły wydawcę mediów spod znaku PCh24.pl - Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi - do podjęcia energicznych i stanowczych kroków. Siedem dni nieobecności na największym serwisie strumieniującym materiały wideo i gromadzącym miliony użytkowników to niewątpliwie strata, na którą nie możemy sobie częściej pozwolić. Można bowiem przypuszczać - choćby analizując doświadczenia innych blokowanych wydawców - że siedmiodniowy ban dla naszego kanału nie był ostatnim takim działaniem moderatorów serwisu YouTube. 

Działania te zogniskowały się wokół przygotowania w krótkim czasie platformy wideo, dającej zbliżoną funkcjonalność do serwisu YouTube, w tym funkcje dotyczące trybu oglądania filmów, czy też możliwości zamieszczania komentarzy. W piątkowy wieczór 5 lutego 2021 r., podczas nadawanego na żywo programu autorstwa redaktorów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela ogłoszono otwarcie serwisu pch24.tv. Oznacza to, iż pewien imposybilizm po katolickiej i konserwatywnej stronie opinii publicznej został przełamany, i to w ciągu niecałego tygodnia. 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA NOWY SERWIS PCH24.TV

Obecnie na stronie znajdują się materiały przygotowane przez zespół redakcyjny portalu PCh24.pl, jednak każdego dnia będziemy pracować nad jej rozwojem, aby przekształcić ją w profesjonalny i bezpieczny port dla całej polskiej medialnej prawicy: narodowej, katolickiej, konserwatywnej i wolnościowej. W tym miejscu YouTube i inni medialni hegemoni nigdy nas nie zbanują. 

Jeśli doceniają Państwo trud włożony w przygotowanie nowego serwisu pch24.tv oraz codzienną pracę na rzecz budzenia sumień Polaków, m.in. za pośrednictwem wydawanych przez nas mediów ("Przymierze z Maryją", "Polonia Christiana", PCh24.pl, PCh24TV), prosimy o wsparcie naszej działalności datkiem w dowolnej kwocie:

WESPRZYJ STOWARZYSZENIE KS. PIOTRA SKARGI


PiotrSkarga.pl
Rozbestwieni bezkarnością za niezgodne z prawem demonstracje uliczne i niszczenie świątyń lewaccy aktywiści i radykalne feministki tym razem chcą wymazać z historii Polski nazwisko zasłużonego polityka, który jest wymieniany jako jeden z twórców Niepodległej Ojczyzny. Zachęcamy Państwa do aktywnego protestu i wysyłania petycji w tej sprawie, co umożliwia kampania Stowarzyszenia „Polonia Christiana”.
Ciekawa dyskusja z znanymi konserwatywnymi działaczami i dziennikarzami na temat dyktatu, jaki narzuca nam lobby LGBT, komentarze o zablokowaniu roboczej wersji filmu o tym środowisku, zrealizowanego przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi oraz zapowiedź przełomowego projektu naszego portalu PCh24.pl – to wszystko czeka nas w piątek (5 lutego) o godz. 20.00 na kanale PCh24TV na YouTube.
Administracja serwisu YouTube zablokowała możliwość publikowania i transmitowania na kanale PCh24.pl - Polonia Christiana. Media należące do Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi kolejny raz stają się celem cenzorów z korporacji Google, używających hasła "nawoływania do nienawiści" jako niczym nieuzasadnionego pretekstu do usuwania niewygodnych dla nich treści.
Paszporty szczepionkowe w Polsce? Ponad 8 tys. osób wysłało apel do premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa polskiej dyplomacji prof. Zbigniewa Rau w sprawie planów dzielenia Polaków na zaszczepionych na COVID-19 i niezaszczepionych. Ci drudzy mieliby ograniczone różne prawa i wolności. Wciąż można dołączyć do akcji.
Tradycją corocznych Kongresów Konserwatywnych, organizowanych przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, są dyskusje o problemach i wyzwaniach, jakie katolicy powinni podejmować w obronie cywilizacji chrześcijańskiej. W tym roku Kongres wyjątkowo został przeniesiony do internetu, ale program weekendowego spotkania online zapowiada się niezwykle interesująco, podobnie jak poprzednie kongresy w salach Zamku Królewskiego w Niepołomicach.