Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo

2021-02-09
Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową i tym samym uniezależnia się od dyktatu cenzury i politycznej poprawności!

Skandaliczne okoliczności zablokowania przez moderację YouTube kanału PCh24TV - Polonia Christiana skłoniły wydawcę mediów spod znaku PCh24.pl - Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi - do podjęcia energicznych i stanowczych kroków. Siedem dni nieobecności na największym serwisie strumieniującym materiały wideo i gromadzącym miliony użytkowników to niewątpliwie strata, na którą nie możemy sobie częściej pozwolić. Można bowiem przypuszczać - choćby analizując doświadczenia innych blokowanych wydawców - że siedmiodniowy ban dla naszego kanału nie był ostatnim takim działaniem moderatorów serwisu YouTube. 

Działania te zogniskowały się wokół przygotowania w krótkim czasie platformy wideo, dającej zbliżoną funkcjonalność do serwisu YouTube, w tym funkcje dotyczące trybu oglądania filmów, czy też możliwości zamieszczania komentarzy. W piątkowy wieczór 5 lutego 2021 r., podczas nadawanego na żywo programu autorstwa redaktorów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela ogłoszono otwarcie serwisu pch24.tv. Oznacza to, iż pewien imposybilizm po katolickiej i konserwatywnej stronie opinii publicznej został przełamany, i to w ciągu niecałego tygodnia. 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA NOWY SERWIS PCH24.TV

Obecnie na stronie znajdują się materiały przygotowane przez zespół redakcyjny portalu PCh24.pl, jednak każdego dnia będziemy pracować nad jej rozwojem, aby przekształcić ją w profesjonalny i bezpieczny port dla całej polskiej medialnej prawicy: narodowej, katolickiej, konserwatywnej i wolnościowej. W tym miejscu YouTube i inni medialni hegemoni nigdy nas nie zbanują. 

Jeśli doceniają Państwo trud włożony w przygotowanie nowego serwisu pch24.tv oraz codzienną pracę na rzecz budzenia sumień Polaków, m.in. za pośrednictwem wydawanych przez nas mediów ("Przymierze z Maryją", "Polonia Christiana", PCh24.pl, PCh24TV), prosimy o wsparcie naszej działalności datkiem w dowolnej kwocie:

WESPRZYJ STOWARZYSZENIE KS. PIOTRA SKARGI


PiotrSkarga.pl
Papież Benedykt XVI mówił o „klice homoseksualnej w Kościele”, papież Franciszek o „homolobby”. W Polsce mamy ostatnio do czynienia z ujawnianymi aktami pedofilii, których sprawcami są duchowni. Przenikanie do organizmu Kościoła Katolickiego ludzi żyjących w grzechu jest bolesne szczególnie wówczas, gdy są nimi pasterze, od których oczekujemy przeprowadzenia nas przez życie doczesne do zbawienia. Oczyszczeniu Kościoła i obronie naszej wspólnoty przed złem będzie służył film „Lawendowa mafia”, na którego premierowy pokaz zapraszamy w najbliższy wtorek 19 października na godzinę 18.00 do kina „Kijów” w Krakowie. „Lawendowa mafia” ujawnia mechanizmy i grupy lobbingowe, które pedofilię wprowadziły do organizmu Kościoła.
Z napływających do organizatorów „Procesji Różańcowych za Polskę” informacji wynika, że w najbliższą niedzielę odbędą się modlitwy na ulicach kilkudziesięciu miast w kraju. Organizatorami są wspólnota Nieustającego Różańca i inicjatywa Męskiego Różańca. Spotkanie wiernych podczas „Procesji Różańcowych za Polskę” będzie też okazją do zaniesienia próśb o Światło Ducha Świętego dla naszych pasterzy na czas procesu synodalnego, rozpoczynającego się w diecezjach także w niedzielę 17 października.
Dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu do Domu Pana w dniu 3 października 2021 r. kardynała Jorge Mediny Estéveza. Przez dziesiątki lat dał się poznać jako niezłomny głosiciel Prawd Wiary i patron tradycyjnych inicjatyw katolickich. Był gościem konferencji i akademii współtworzonych przez SKCh im. Ks. Piotra Skargi. Od 2007 roku emerytowany, rok później otrzymał godność kardynała prezbitera. W grudniu obchodziłby swoje 95. urodziny.
Dlaczego w kręgach lewicowo – liberalnych prawnicy z Ordo Iuris budzą tyle emocji? Czego boją się rewolucyjne środowiska, którym Ordo Iuris udowadnia łamanie polskiego prawa? W kim prawnicy skupieni wokół Ordo Iuris mają wsparcie? Zapraszamy Państwa na wyjątkowo emocjonujące spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w środę 13 października w Krakowie.
Wiara w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie musi wiązać się z prawdziwym szacunkiem do Komunii Św., będącej wyrazem ziemskiej obecności naszego Zbawiciela. Jak w XXI wieku rozumiemy tę Tajemnicę, czy szanujemy przyjście do nas Jezusa w Hostii i z czym wiąże się przyjmowanie Komunii Św. na rękę? O naszej wierze i potrzebie zachowania Tradycji będzie można porozmawiać z znawcą Tradycyjnej Liturgii Katolickiej – Ks. Prałatem Dr. Romanem Kneblewskim. Kluby „Polonia Christiana” zapraszają w październiku na spotkania z wyjątkowym duchownym do Olsztyna, Elbląga, Gdańska i Gorzowa Wielkopolskiego.