Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo

2021-02-09
Oto alternatywa dla YouTube. Ruszył nowy serwis wideo
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową i tym samym uniezależnia się od dyktatu cenzury i politycznej poprawności!

Skandaliczne okoliczności zablokowania przez moderację YouTube kanału PCh24TV - Polonia Christiana skłoniły wydawcę mediów spod znaku PCh24.pl - Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi - do podjęcia energicznych i stanowczych kroków. Siedem dni nieobecności na największym serwisie strumieniującym materiały wideo i gromadzącym miliony użytkowników to niewątpliwie strata, na którą nie możemy sobie częściej pozwolić. Można bowiem przypuszczać - choćby analizując doświadczenia innych blokowanych wydawców - że siedmiodniowy ban dla naszego kanału nie był ostatnim takim działaniem moderatorów serwisu YouTube. 

Działania te zogniskowały się wokół przygotowania w krótkim czasie platformy wideo, dającej zbliżoną funkcjonalność do serwisu YouTube, w tym funkcje dotyczące trybu oglądania filmów, czy też możliwości zamieszczania komentarzy. W piątkowy wieczór 5 lutego 2021 r., podczas nadawanego na żywo programu autorstwa redaktorów Krystiana Kratiuka i Łukasza Karpiela ogłoszono otwarcie serwisu pch24.tv. Oznacza to, iż pewien imposybilizm po katolickiej i konserwatywnej stronie opinii publicznej został przełamany, i to w ciągu niecałego tygodnia. 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZEJDŹ NA NOWY SERWIS PCH24.TV

Obecnie na stronie znajdują się materiały przygotowane przez zespół redakcyjny portalu PCh24.pl, jednak każdego dnia będziemy pracować nad jej rozwojem, aby przekształcić ją w profesjonalny i bezpieczny port dla całej polskiej medialnej prawicy: narodowej, katolickiej, konserwatywnej i wolnościowej. W tym miejscu YouTube i inni medialni hegemoni nigdy nas nie zbanują. 

Jeśli doceniają Państwo trud włożony w przygotowanie nowego serwisu pch24.tv oraz codzienną pracę na rzecz budzenia sumień Polaków, m.in. za pośrednictwem wydawanych przez nas mediów ("Przymierze z Maryją", "Polonia Christiana", PCh24.pl, PCh24TV), prosimy o wsparcie naszej działalności datkiem w dowolnej kwocie:

WESPRZYJ STOWARZYSZENIE KS. PIOTRA SKARGI


PiotrSkarga.pl
Na stronie panieprezydencie.pl Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi prowadzi kampanię pod hasłem „Stop dekarbonizacji!”. Apelujemy do Prezydenta RP Andrzeja Dudy, by walczył o polski interes narodowy podczas zbliżającego się szczytu przywódców państw, zainicjowanego przez Prezydenta USA Joe Bidena. Zachęcamy Państwa do podpisywania i wysyłania petycji w tej sprawie.
Na tegoroczny okres Świąt Wielkiej Nocy oraz Niedzielę Miłosierdzia Bożego nasze Stowarzyszenie przygotowało wyjątkową ofertę pogłębienia swojej duchowości i zarazem rozpropagowania Prawdy o Bożym Miłosierdziu. Są to rozważania modlitewne, podzielone na 20 części, które każdego dnia można otrzymać na swoją skrzynkę email. Wystarczy tylko dołączyć do grona naszych korespondentów na specjalnie przygotowanej stronie.
Przez długie lata wokół Sługi Bożego ks. Piotra Skargi wrogowie katolicyzmu próbowali stworzyć czarną legendę o jego rzekomym pochowaniu żywcem. Rozpowszechniając kłamstwa, pomijano zarazem szereg jego dzieł i dokonań, które po dziś dzień służą za przykłady wyjątkowej ofiarności i chrześcijańskiego ducha w społeczeństwie. Z czarną legendą oraz przemilczeniami najlepiej walczyć poprzez fakty. W atrakcyjny sposób przytoczył je Jarosław Mańka.
W tym roku ponownie przychodzi nam zmagać się z wieloma wyzwaniami i problemami na drodze do uczczenia Zmartwychwstania Naszego Pana i Zbawiciela. Dlatego serdecznie zachęcamy do przeczytania życzeń, jakie na Święta Wielkiej Nocy A.D. 2021 kieruje do Państwa prezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi Sławomir Olejniczak.
Reprezentacja naszego Stowarzyszenia w dniu 30 marca 2021 r. przeszła wymagający szlak przez pasmo gór w Beskidzie Żywieckim i Beskidzie Makowskim. W ten sposób włączyliśmy się w zainicjowane w 2009 r. coroczne wydarzenie religijne pod nazwą Ekstremalna Droga Krzyżowa.