Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

2023-03-03 00:00:00
Pokaz filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?” i spotkanie z ekspertami – zapraszamy do Krakowa

Już w najbliższy czwartek 9 marca 2023 r. spotkają się z Państwem występujący w nowym filmie dokumentalno-śledczym „Czy nadchodzi zielony komunizm?” prelegenci: Marcin Austyn, Tomasz D. Kolanek i Piotr Relich. Nasze spotkanie z nimi w ramach Klubu „Polonia Christiana” poprzedzi emisja filmu. Zapraszamy!

Wraz z początkiem marca studio filmowe PCh24TV opublikowało zupełnie bezpłatnie nowy film w reżyserii Łukasza Korzeniowskiego pt. „Czy nadchodzi zielony komunizm?”. Warto wspomnieć, iż nasz reżyser zebrał wcześniej wiele pochlebnych recenzji za obraz „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0”. Jego nowy film, traktujący o koloryzowanej na zielono totalitarnej ideologii zyskuje gwałtownie na popularności w internecie. Już w pierwszej dobie od publikacji zebrał ponad 30 tys. wyświetleń.

 

„Czy nadchodzi zielony komunizm?” pokazuje zręby zyskującej akceptację światowych przywódców i właścicieli wielkich korporacji, totalitarnej ideologii zrównoważonego rozwoju. Gładkie i niewinnie brzmiące nazwy takie jak "Zrównoważony rozwój", "Power EU", "Fit for 55", "Miasto 15-minutowe" to elementy składowe programu wdrożenia tej ideologii na skalę globalną. O tym wszystkim mówią w naszym filmie redaktorzy: Łukasz Warzecha, Tomasz Cukiernik, Piotr Relich, Tomasz D. Kolanek, Marcin Austyn.

 

Aż trzech spośród wymienionych powyżej ekspertów będzie gościć w naszym Klubie „Polonia Christiana” w Krakowie już w czwartek 9 marca. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa właśnie tego dnia na godzinę 18:00 do sali konferencyjnej Hotelu „Miodosytnia” przy ul. Św. Wawrzyńca 6 (poziom -1, wejście przy Recepcji).

 

Wydarzenie rozpoczniemy emisją filmu „Czy nadchodzi zielony komunizm?”, po której nastąpi spotkanie z redaktorami: Marcinem Austynem, Tomaszem D. Kolankiem i Piotrem Relichem. Przypominamy, iż na spotkania Klubów „Polonia Christiana” wstęp jest wolny!

 

 

PiotrSkarga.pl

 

 

Apelujemy do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o pośmiertne nadanie Orderu Orła Białego księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu. Druga rocznica śmierci kapłana, przypadająca 9 stycznia, jest momentem zobowiązującym. To czas, by Rzeczpospolita oddała należny hołd człowiekowi, który przez całe życie służył Prawdzie, pamięci ofiar ludobójstwa wołyńskiego, polskim katolikom oraz Rzeczypospolitej Polskiej, działając na rzecz dobra wspólnego.
W najbliższy Pierwszy Piątek Miesiąca, 2 stycznia o godz. 15.00, odbędzie się pierwsza w roku 2026wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy. Zapraszamy na nią do Bazyliki Bożego Ciała w Krakowie przy ul. Bożego Ciała 26.
„Dziecię nam się narodziło, Syn został nam dany… i nazwą Go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju” (Iz 9,5)
Ks. bp Wiesław Mering przyjął od przedstawicieli Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi pamiątkową księgę z 22 424 podpisami wiernych, którzy w ten sposób zechcieli wesprzeć duchownych odważnie stających w obronie prawdy.
Anioł Stróż jest przy nas zawsze. Posłuszny poleceniu samego Pana Boga, wiernie trwa przy nas przez całe nasze życie. Jest z nami dniem i nocą, towarzyszy nam rano oraz wieczorem i wciąż toczy bój o nasze zbawienie. My jednak często zapominamy o jego obecności… Aby to zmienić Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi prowadzi kampanię „Aniele Stróżu, czuwaj nade mną!”, do udziału w której zachęcamy każdego.