Poleć swoich zmarłych Matce Bożej Fatimskiej! Weź udział w naszej kampanii!

2025-10-30 00:00:00
Poleć swoich zmarłych Matce Bożej Fatimskiej! Weź udział w naszej kampanii!

Ja jestem Matką dusz czyśćcowych. Moje modlitwy łagodzą czyśćcowe męki tych, którzy znosić je muszą. Jestem Matką pocieszenia dla dusz cierpiących, które na wezwanie mego imienia radują się jak chorzy, usłyszawszy słowa pocieszenia od lekarza – takie słowa usłyszała od Maryi podczas jednego z objawień św. Brygida Szwedzka.

Dlatego właśnie Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi w czasie, gdy z okazji uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego szczególnie pamiętamy o naszych zmarłych i odwiedzamy ich groby, prowadzi akcję „Światło pamięci”. Jest to kampania pomocy duszom czyśćcowym, duszom naszych zmarłych. Głęboko wierzymy, że Matka Boża Fatimska, u stóp której złożymy modlitwy za bliskich zmarłych uczestników naszej kampanii, spojrzy łaskawie na te dusze i oswobodzi je z mąk czyśćcowych.

Każdy uczestnik naszej akcji otrzyma od nas małą Świecę Pamięci i Kartę modlitwy na wpisanie imion i nazwisk swoich bliskich zmarłych. Odesłane do nas świece i karty złożymy w miejscu objawień Matki Bożej w Fatimie.

TAK, CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W KAMPANII „ŚWIATŁO PAMIĘCI”!

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest modlitwa za zmarłych; że jest to dla nich najcenniejsza forma pomocy, jaką my, jeszcze żyjący, możemy im wyświadczyć. Modlitwa za zmarłych jest jednym z siedmiu uczynków miłosiernych względem duszy. Prosząc dobrego Boga o miłosierdzie dla naszych bliskich zmarłych, sami możemy, poprzez modlitwę, wyświadczyć im wielką przysługę.

Wystarczy zadzwonić do nas pod numer 12 423 44 23 w godz. 9-15 lub wejść na stronę www.swiatlo-pamieci.pl i wypełnić znajdujący się na niej prosty formularz. Każdemu, kto to uczyni, prześlemy Kartę modlitwy i Świecę Pamięci.

TAK, TO BARDZO CENNA KAMPANIA. CHCĘ W NIEJ UCZESTNICZYĆ!

Świeca Pamięci będzie symbolizowała osobistą modlitwę każdego uczestnika kampanii za zmarłych. Wszystkie takie Świece Pamięci, po odesłaniu do nas, zostaną przetopione w wielkie świece wotywne, które zabierzemy do Fatimy i zapalimy w Kaplicy Objawień Matki Bożej.

Do Fatimy zabierzemy także oraz złożymy u stóp figury Matki Bożej nadesłane nam przez uczestników kampanii, Karty modlitw z imionami i nazwiskami zmarłych. W ich intencji w fatimskim sanktuarium zostanie odprawiona Msza Święta, a członkowie Stowarzyszenia odmówią za nich Różaniec.

TAK, PRAGNĘ, ABY MODLITWA ZA MOICH BLISKICH ZMARŁYCH  ZOSTAŁA POWIERZONA MATCE BOŻEJ W FATIMIE!

 

Dlaczego warto wziąć udział w kampanii „Światło Pamięci”? Ponieważ nasza kampania realnie pomaga zmarłym. Dzięki tej inicjatywie nie trzeba też samemu jechać do Fatimy, lecz wystarczy odesłać do nas imiona i nazwiska zmarłych, a my zadbamy o resztę. Taka możliwość nie zdarza się codziennie!

Bliscy zmarli uczestników akcji zostaną obdarzeni łaskami płynącymi z Mszy Świętej odprawionej w fatimskim sanktuarium oraz otoczeni modlitwą różańcową w miejscu, gdzie Maryja dokonała Cudu Słońca, a teraz może pomóc w ich szybszym dostaniu się do Nieba.

TAK, TO BARDZO POTRZEBNA AKCJA i CHCĘ WZIĄĆ W NIEJ UDZIAŁ!

Klub Polonia Christiana w Krakowie zaprasza na spotkanie z Jackiem Kotulą pt. "Cuda Świętego Charbela". Spotkanie będzie połączone z prezentacją relikwii "mnicha z Libanu".
Klub "Polonia Christiana" w Krakowie zaprasza na spotkanie z prof. Janem Żarynem - wybitnym historykiem, zajmującym się w szczególności historią Kościoła katolickiego w Polsce w XX wieku, historią obozu narodowego oraz dziejami emigracji politycznej po 1945.
Już za niecały miesiąc, 13 czerwca 2026 roku, delegacja Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej oraz Instytutu Maryi Królowej Polski, w imieniu wszystkich uczestników kampanii Otrzyjmy łzy naszej Matki z La Salette! złoży w tym francuskim sanktuarium specjalne karty zawierzenia z podziękowaniami oraz prośbami do Matki Bożej. To ostatni dzwonek, aby odpowiedzieć na wezwanie Maryi i złożyć osobisty akt oddania Jej swoich spraw.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zaprasza do Torunia na debatę pt. "Syjonizm chrześcijański. Kościół - Izrael - herezja?".
Zapraszamy do udziału w akcji Instytutu Maryi Królowej Polski „Upadnij na kolana, uwielbiaj swego Pana!”. Jeszcze dzisiaj można zgłosić chęć otrzymania pakietu z folderem o uroczystości Bożego Ciała i witrażem-naklejką na okno z wizerunkiem Najświętszego Sakramentu i tym samym mieć pewność, że dotrze on pod wskazany adres przed uroczystością Bożego Ciała (4 czerwca).