POWIEDZ ”NIE!” PROMOCJI HOMOSEKSUALIZMU W KRAKOWIE
2004-05-18 00:00:00
Pod takim hasłem SKCh im. ks. P. Skargi prowadziło akcję przeciwko organizowanym przez grupy homoseksualne Krakowskim Dniom Kultury Gejowsko-Lesbijskiej. Stowarzyszenie im. ks. Skargi wysłało protesty do prezydenta Krakowa oraz rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego przeciwko pozwoleniom na organizowanie na terenie miasta i Uniwersytetu imprez promujących grzech sodomii.
Członkowie działającej przy SKCh Sekcji Rycerskiej "Lepanto" oraz Krucjaty Młodzi w Życiu Publicznym podczas akcji ulicznej przeciwko promowaniu dewiacji rozdali ponad 4 tys. ulotek-protestów, które po podpisaniu można było wysyłać do rektora i prezydenta. Stowarzyszenie wysłało około 280 tys. takich ulotek do wszystkich krakowskich domów, zachęcając do wysyłania protestów.
Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na spotkanie z dr Barbarą Stanisławczyk poświęcone jej najnowszej książce pt. „Bękarci judaizmu. Dzieje rewolucji gnostyckiej”.
Z racji tego, że w tym miesiącu pierwszy piątek miesiąca przypadał na Wielki Piątek, to w drugi piątek miesiąca - 10 kwietnia - o godz. 15.00, odbędzie się czwarta w tym roku, comiesięczna wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Już za kilka tygodni w Sanktuarium św. Rity w Cascii przedstawiciele Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi po raz kolejny powierzą wszelkie sprawy i złożą bukiety róż w imieniu osób biorących udział w akcji „Święta Rito, przyjdź nam z pomocą!” Dołącz do naszej kampanii, aby otrzymać nadzwyczajne łaski od św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
Stanowisko Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi w sprawie wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego zobowiązującego Urząd Stanu Cywilnego do wpisania do polskiego rejestru aktu tzw. małżeństwa jednopłciowego zawartego w Niemczech.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi oraz Krakowski Klub „Polonia Christiana” zapraszają na wyjątkowe spotkanie z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem pt. „Gdzie jest prawdziwy Mesjasz?”.