Skandaliczny atak Lewicy na Kościół. Dołącz do petycji o ukaranie poseł Prokop-Paczkowskiej

2021-01-26
Skandaliczny atak Lewicy na Kościół. Dołącz do petycji o ukaranie poseł Prokop-Paczkowskiej

Granice absurdu zostały przekroczone. Skrajnie lewicowa poseł obwinia Kościół Katolicki o... masakrę 750 chrześcijan, dokonaną w Etiopii przez muzułmańskich terrorystów. Nie może być naszej zgody na tak haniebne traktowanie Kościoła oraz wyznawców Chrystusa. Z inicjatywy Stowarzyszenia „Polonia Christiana” powstała pilna petycja w tej sprawie.

 

Pod tym linkiem można podpisać petycję zamieszczoną na stronie doscchrystianofobii.pl.

 

Oblicze pełne chrystianofobii i agresji wobec Kościoła pokazała poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z klubu poselskiego Lewica. To najbardziej radykalne z obecnych w polskim Sejmie ugrupowań (tworzą je posłowie SLD, Wiosny Roberta Biedronia i partii Razem), które postuluje realizację wielu postulatów o charakterze neokomunistycznym oraz otwarcie atakuje i podważa podstawowe prawa osób wierzących.

 

Poseł Prokop-Paczkowska po rozpowszechnieniu w mediach informacji o zamordowaniu co najmniej 750 osób przed kościołem Matki Bożej z Syjonu w Aksum w regionie Tigraj (Etiopia), zamieściła w mediach społecznościowych wpis o treści:

 

„A po co kościół katolicki tam się pakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?”

Te słowa to nie tylko dowód skrajnej nietolerancji i chrystianofobii, ale także dyletanctwa. Pisze ona bowiem o Kościele Katolickim w Etiopii, podczas gdy masakry dokonano na chrześcijanach, którzy przebywali w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym.

 

Oczywiście, poza brakiem podstawowej wiedzy, razi w tych słowach sama moralna postawa, jaką prezentuje – jakby nie było – poseł na Sejm RP, przedstawiciel obywateli, którzy swoimi głosami wybrali ją do reprezentowania suwerena w organach państwa polskiego.

 

Na atak ze strony radykalnej lewicy zareagowały wspólnie Stowarzyszenie „Polonia Christiana” oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Na stronie doscchrystianofobii.pl powstała petycja, którą w łatwy sposób można podpisać i wysłać drogą elektroniczną.

 

Petycja skierowana jest do Komisji Etyki Poselskiej, na czele z poseł Izabelą Katarzyną Mrzygłocką (Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska). A także do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro. Sygnatariusze apelu domagają się surowego ukarania poseł Prokop-Paczkowskiej z uwagi na zachowanie, które jest dalekie niegodne sprawowanej przez nią funkcji.

 

„Nie ma mojej zgody na przypisywanie Kościołowi, którego zadaniem jest to, by nieść Dobrą Nowinę całemu światu, zbrodni, które popełnione zostały na etiopskich chrześcijanach. To wysoce nieetyczna i niemoralna postawa, a takie słowa, które wypowiada osoba publiczna, przyczyniają się do wzrostu nienawiści w stosunku do Kościoła i katolików w Polsce” – czytamy w piśmie.

Sygnatariusze petycji „Dość skrajnej chrystianofobii!” domagają się od Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego zainteresowania się tą sprawą i wszczęcia stosownego postępowania wyjaśniającego, gdyż postawa poseł Prokop-Paczkowskiej ma znamiona przestępstwa podżegania do nienawiści wobec wyznawców Chrystusa.

Pod tym linkiem można podpisać i wysłać petycję ze strony doscchrystianofobii.pl.

 

PiotrSkarga.pl

Rozbestwieni bezkarnością za niezgodne z prawem demonstracje uliczne i niszczenie świątyń lewaccy aktywiści i radykalne feministki tym razem chcą wymazać z historii Polski nazwisko zasłużonego polityka, który jest wymieniany jako jeden z twórców Niepodległej Ojczyzny. Zachęcamy Państwa do aktywnego protestu i wysyłania petycji w tej sprawie, co umożliwia kampania Stowarzyszenia „Polonia Christiana”.
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową!
Ciekawa dyskusja z znanymi konserwatywnymi działaczami i dziennikarzami na temat dyktatu, jaki narzuca nam lobby LGBT, komentarze o zablokowaniu roboczej wersji filmu o tym środowisku, zrealizowanego przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi oraz zapowiedź przełomowego projektu naszego portalu PCh24.pl – to wszystko czeka nas w piątek (5 lutego) o godz. 20.00 na kanale PCh24TV na YouTube.
Administracja serwisu YouTube zablokowała możliwość publikowania i transmitowania na kanale PCh24.pl - Polonia Christiana. Media należące do Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi kolejny raz stają się celem cenzorów z korporacji Google, używających hasła "nawoływania do nienawiści" jako niczym nieuzasadnionego pretekstu do usuwania niewygodnych dla nich treści.
Paszporty szczepionkowe w Polsce? Ponad 8 tys. osób wysłało apel do premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa polskiej dyplomacji prof. Zbigniewa Rau w sprawie planów dzielenia Polaków na zaszczepionych na COVID-19 i niezaszczepionych. Ci drudzy mieliby ograniczone różne prawa i wolności. Wciąż można dołączyć do akcji.