Skandaliczny atak Lewicy na Kościół. Dołącz do petycji o ukaranie poseł Prokop-Paczkowskiej

2021-01-26
Skandaliczny atak Lewicy na Kościół. Dołącz do petycji o ukaranie poseł Prokop-Paczkowskiej

Granice absurdu zostały przekroczone. Skrajnie lewicowa poseł obwinia Kościół Katolicki o... masakrę 750 chrześcijan, dokonaną w Etiopii przez muzułmańskich terrorystów. Nie może być naszej zgody na tak haniebne traktowanie Kościoła oraz wyznawców Chrystusa. Z inicjatywy Stowarzyszenia „Polonia Christiana” powstała pilna petycja w tej sprawie.

 

Pod tym linkiem można podpisać petycję zamieszczoną na stronie doscchrystianofobii.pl.

 

Oblicze pełne chrystianofobii i agresji wobec Kościoła pokazała poseł Małgorzata Prokop-Paczkowska z klubu poselskiego Lewica. To najbardziej radykalne z obecnych w polskim Sejmie ugrupowań (tworzą je posłowie SLD, Wiosny Roberta Biedronia i partii Razem), które postuluje realizację wielu postulatów o charakterze neokomunistycznym oraz otwarcie atakuje i podważa podstawowe prawa osób wierzących.

 

Poseł Prokop-Paczkowska po rozpowszechnieniu w mediach informacji o zamordowaniu co najmniej 750 osób przed kościołem Matki Bożej z Syjonu w Aksum w regionie Tigraj (Etiopia), zamieściła w mediach społecznościowych wpis o treści:

 

„A po co kościół katolicki tam się pakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?”

Te słowa to nie tylko dowód skrajnej nietolerancji i chrystianofobii, ale także dyletanctwa. Pisze ona bowiem o Kościele Katolickim w Etiopii, podczas gdy masakry dokonano na chrześcijanach, którzy przebywali w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym.

 

Oczywiście, poza brakiem podstawowej wiedzy, razi w tych słowach sama moralna postawa, jaką prezentuje – jakby nie było – poseł na Sejm RP, przedstawiciel obywateli, którzy swoimi głosami wybrali ją do reprezentowania suwerena w organach państwa polskiego.

 

Na atak ze strony radykalnej lewicy zareagowały wspólnie Stowarzyszenie „Polonia Christiana” oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Na stronie doscchrystianofobii.pl powstała petycja, którą w łatwy sposób można podpisać i wysłać drogą elektroniczną.

 

Petycja skierowana jest do Komisji Etyki Poselskiej, na czele z poseł Izabelą Katarzyną Mrzygłocką (Platforma Obywatelska – Koalicja Obywatelska). A także do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro. Sygnatariusze apelu domagają się surowego ukarania poseł Prokop-Paczkowskiej z uwagi na zachowanie, które jest dalekie niegodne sprawowanej przez nią funkcji.

 

„Nie ma mojej zgody na przypisywanie Kościołowi, którego zadaniem jest to, by nieść Dobrą Nowinę całemu światu, zbrodni, które popełnione zostały na etiopskich chrześcijanach. To wysoce nieetyczna i niemoralna postawa, a takie słowa, które wypowiada osoba publiczna, przyczyniają się do wzrostu nienawiści w stosunku do Kościoła i katolików w Polsce” – czytamy w piśmie.

Sygnatariusze petycji „Dość skrajnej chrystianofobii!” domagają się od Ministra Sprawiedliwości - Prokuratora Generalnego zainteresowania się tą sprawą i wszczęcia stosownego postępowania wyjaśniającego, gdyż postawa poseł Prokop-Paczkowskiej ma znamiona przestępstwa podżegania do nienawiści wobec wyznawców Chrystusa.

Pod tym linkiem można podpisać i wysłać petycję ze strony doscchrystianofobii.pl.

 

PiotrSkarga.pl

Papież Benedykt XVI mówił o „klice homoseksualnej w Kościele”, papież Franciszek o „homolobby”. W Polsce mamy ostatnio do czynienia z ujawnianymi aktami pedofilii, których sprawcami są duchowni. Przenikanie do organizmu Kościoła Katolickiego ludzi żyjących w grzechu jest bolesne szczególnie wówczas, gdy są nimi pasterze, od których oczekujemy przeprowadzenia nas przez życie doczesne do zbawienia. Oczyszczeniu Kościoła i obronie naszej wspólnoty przed złem będzie służył film „Lawendowa mafia”, na którego premierowy pokaz zapraszamy w najbliższy wtorek 19 października na godzinę 18.00 do kina „Kijów” w Krakowie. „Lawendowa mafia” ujawnia mechanizmy i grupy lobbingowe, które pedofilię wprowadziły do organizmu Kościoła.
Z napływających do organizatorów „Procesji Różańcowych za Polskę” informacji wynika, że w najbliższą niedzielę odbędą się modlitwy na ulicach kilkudziesięciu miast w kraju. Organizatorami są wspólnota Nieustającego Różańca i inicjatywa Męskiego Różańca. Spotkanie wiernych podczas „Procesji Różańcowych za Polskę” będzie też okazją do zaniesienia próśb o Światło Ducha Świętego dla naszych pasterzy na czas procesu synodalnego, rozpoczynającego się w diecezjach także w niedzielę 17 października.
Dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu do Domu Pana w dniu 3 października 2021 r. kardynała Jorge Mediny Estéveza. Przez dziesiątki lat dał się poznać jako niezłomny głosiciel Prawd Wiary i patron tradycyjnych inicjatyw katolickich. Był gościem konferencji i akademii współtworzonych przez SKCh im. Ks. Piotra Skargi. Od 2007 roku emerytowany, rok później otrzymał godność kardynała prezbitera. W grudniu obchodziłby swoje 95. urodziny.
Dlaczego w kręgach lewicowo – liberalnych prawnicy z Ordo Iuris budzą tyle emocji? Czego boją się rewolucyjne środowiska, którym Ordo Iuris udowadnia łamanie polskiego prawa? W kim prawnicy skupieni wokół Ordo Iuris mają wsparcie? Zapraszamy Państwa na wyjątkowo emocjonujące spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w środę 13 października w Krakowie.
Wiara w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie musi wiązać się z prawdziwym szacunkiem do Komunii Św., będącej wyrazem ziemskiej obecności naszego Zbawiciela. Jak w XXI wieku rozumiemy tę Tajemnicę, czy szanujemy przyjście do nas Jezusa w Hostii i z czym wiąże się przyjmowanie Komunii Św. na rękę? O naszej wierze i potrzebie zachowania Tradycji będzie można porozmawiać z znawcą Tradycyjnej Liturgii Katolickiej – Ks. Prałatem Dr. Romanem Kneblewskim. Kluby „Polonia Christiana” zapraszają w październiku na spotkania z wyjątkowym duchownym do Olsztyna, Elbląga, Gdańska i Gorzowa Wielkopolskiego.