Spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w Poznaniu. Oszustwo klimatyczne – dokąd zmierzamy w XXI wieku?

2024-12-16 00:00:00
Spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w Poznaniu. Oszustwo klimatyczne – dokąd zmierzamy w XXI wieku?

Za wymysły lewackich propagandzistów płacimy wszyscy w podniesionych cenach nośników energii, nowych podatkach i poprzez ukryte koszty, windujące wydatki na produkcję, usługi i funkcjonowanie gospodarstw domowych. O tym, w jaki sposób tzw. walka o ochronę klimatu będzie rzutowała na drenowanie budżetów rodzin i firm dowiemy się na spotkaniu Klubu „Polonia Christiana” w Poznaniu 19 grudnia w „Domu Technika”. Tytuł spotkania z dr. Mariuszem Błochowiakiem to „Oszustwo klimatyczne – przyczyny zmian klimatu”.

 

Dr Mariusz Błochowiak dal się poznać jako tropiciel fałszywych teorii, na bazie których rozsiane po całym świecie grupy interesów budują propagandowy przekaz, który później służy do osiągania zysków kosztem (najczęściej) publicznych pieniędzy.

Mechanizm oszustw na wielką skalę jest od lat podobny – granie na emocjach, potęgowanie strachu i narzucanie ograniczeń administracyjnych oraz dodatkowych kosztów, które prowadzą do ubożenia państw i społeczeństw. Te pieniądze trafiają później na konta wielkich korporacji i organizacji, które produkują następne problemy, drenujące kieszenie zwykłych ludzi.

 

Obnażanie kłamstw

 

W czasie tzw. pandemii koronawirusa założona m.in. przez dra Mariusza Błochowiaka organizacja „Ordo Medicus” obnażała fałszerstwa i rozgrywki finansowe, jakie stały za narzuconym przekazem o zagrożeniu Covid-19.

Na stronie „Ordo Medicus” mogliśmy o tym zabiegu propagandowym przeczytać taką informację: WHO [Światowa Organizacja Zdrowia] jest w 80% finansowana z pieniędzy sponsorów. Nie zawsze pochodzą one tylko od przemysłu farmaceutycznego. Znaczna ich część obejmuje wkład finansowy różnych fundacji, na przykład Billa i Melindy Gatesów. To największa fundacja dotująca WHO, która wpływa na jej prace, choć pieniądze pochodzą też od sponsorów z poszczególnych państw. Jeśli jakieś państwo przekazuje WHO pieniądze na konkretny cel, to na ogół ma w tym określone interesy. Rzadko kiedy mają one coś wspólnego ze zdrowiem. Często są to raczej interesy gospodarcze. To gry gangów i politycznych gangsterów, którzy wpływają na WHO poprzez przemysł.

Po tzw. pandemii koronawirusa międzynarodowe instytucje i współpracujące z nimi korporacje znalazły nową metodę na osiąganie zysków – to tzw. walka o ochronę kliamtu.

 

„Ochrona klimatu” – klucz do oszustw

 

Temat spotkania z dr. Mariuszem Błochowiakiem, brzmiący „Oszustwo klimatyczne – przyczyny zmian klimatu”, jest jak najbardziej na czasie. Doliczanie opłat za emisję CO2, manipulowanie przez decydentów UE wokół zakazów stosowania nośników energii (a w ślad za tym także sposobów ogrzewania domów) i wojna wypowiedziana branży motoryzacyjnej dają się boleśnie odczuć milionom obywateli państw członkowskich UE.

Utrata międzynarodowej konkurencyjności UE, nie tylko w dziedzinie przemysłu, ale także np. rolnictwa i hodowli zwierząt, to równia pochyła, na jaką wepchnięto kilkaset milionów ludzi w Europie. Wszystko to dzieje się pod przykrywką oszustwa klimatycznego.

 

Spotkanie Klubu „Polonia Christiana” 19 grudnia w Poznaniu, pod hasłem „Oszustwo klimatyczne – przyczyny zmian klimatu”, to okazja do zweryfikowania propagandowego przekazu „klimatystów” z rzeczywistością, o czym opowie dr Mariusz Błochowiak.

Spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w Poznaniu odbędzie się w czwartek 19 grudnia o godzinie 18.30 w „Domu Technika” FSNT NOT w Sali nr 119 na I piętrze. Wstęp wolny. „Dom Technika” w Poznaniu położony jest przy ulicy Wieniawskiego 5-9 (okolica Parku Adama Mickiewicza).

 

Anioł Stróż jest przy nas zawsze. Posłuszny poleceniu samego Pana Boga, wiernie trwa przy nas przez całe nasze życie. Jest z nami dniem i nocą, towarzyszy nam rano oraz wieczorem i wciąż toczy bój o nasze zbawienie. My jednak często zapominamy o jego obecności… Aby to zmienić Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi prowadzi kampanię „Aniele Stróżu, czuwaj nade mną!”, do udziału w której zachęcamy każdego.
28 grudnia, w uroczystość Świętej Rodziny, w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich osób biorących udział w naszej kampanii „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”
Nasz kalendarz „365 dni z Maryją” z motywem przewodnim: „Papiestwo – skała, na której stoi Święty Kościół” pomoże Ci chwalić Boga i Najświętszą Maryję Pannę oraz na nowo odkryć duchowe skarby Kościoła. Zadzwoń do nas pod numer 12 423 44 23 lub odwiedź stronę www.365dni.kalendarzmaryjny.pl i odbierz swój egzemplarz z wizerunkami Fatimskiej Pani oraz dwunastu papieży Kościoła Katolickiego!
27 listopada obchodzimy 195. rocznicę objawień Najświętszej Maryi Panny w paryskim domu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia. Siostra Katarzyna Labouré otrzymała wtedy od Matki Bożej jasne polecenie: – Postaraj się o wybicie medalika według tego wzoru. Wszyscy, którzy będą go nosili, dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli będą nosili go na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę.
„Szkoła przestaje być placówką oświatową, a staje się pobytową placówką psychologiczno-pedagogiczną. Zanika jej podstawowa misja: przekazywanie wiedzy, stawianie wymagań i przygotowanie do życia w dojrzałym społeczeństwie. Konsekwencją tego jest również zagrożenie dla autonomii nauczycieli i de facto zagrożenie dla edukacji domowej, którą próbuje się ograniczyć”, czytamy w specjalnej petycji dotyczącej ratowania polskiej szkoły do Prezydenta RP Karola Nawrockiego przygotowanej przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi.