STOP przemocy LGBT – tysiące Polaków protestuje

2020-08-06
STOP przemocy LGBT – tysiące Polaków protestuje

Już ponad 9 tysięcy Polaków podpisało petycję do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego i Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dość bezkarności LGBT – pod tym hasłem protestują polscy katolicy, którzy domagają się surowego ukarania sprawców profanacji na warszawskim Krakowskim Przedmieściu, którzy pomnik Chrystusa niosącego Krzyż oszpecili sześciobarwną „tęczową” flagą i chustą anarchistycznej organizacji Antifa.

Swój sprzeciw można wyrazić na stronie petycji w serwisie Protestuj.pl. Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, które wystąpiło z inicjatywą protestu w tej sprawie, zachęca do wspierania akcji dobrowolnymi datkami, które w całości przeznaczane są na rozpropagowanie informacji o petycji w mediach społecznościowych oraz na najpopularniejszych portalach opiniotwórczych.

Pod tym linkiem można wesprzeć akcję, co przełoży się na kolejne tysiące podpisów pod petycją.

Choć media głównego nurtu głośno krzyczą, że „tęcza nie obraża”, świadomy swojej wiary i obserwujący realia polityczno-społeczne katolik wie, że cele tej profanacji były dwa.

Pierwszy to obraza uczuć religijnych polskich katolików, a drugi to kolejne przesunięcie granicy do jakiej posuwają się homoaktywiści. Efekty nieustannie przesuwanej przed laty granicy „tolerancji” dla mniejszości seksualnych widzimy na zachodzie Europy.

Dlatego działanie mające na celu powstrzymanie agresji i kolejnych prowokacji lobby LGBT jest naszym obowiązkiem. Bez masowej i stanowczej odpowiedzi katolickiej opinii publicznej śledztwo w sprawie profanacji może trwać lata, a bezkarność wobec prawa ich sprawców może zachęcić kolejnych przestępców do coraz śmielszych ruchów, nie wyłączając fizycznych napaści na katolików (co miało już miejsce w czerwcu tego roku, również w Warszawie – wobec wolontariusza Fundacji PRO-Prawo do życia).

Sygnatariusze petycji zatytułowanej „Skończmy z przemocą lobby LGBT” domagają się w niej postawienia przed sądem sprawców profanacji oraz surowego i przykładnego ukarania ich. O swoim przestępstwie tęczowi aktywiści napisali wprost, że jest to: „szturm”, „atak” i „prowokacja”. Nietrudno więc się domyślić, że jakakolwiek bierność w tej sprawie doprowadzi do kolejnych tego typu, a być może nawet i gorszych ataków – czytamy w treści petycji kierowanej do ministrów Zbigniewa Ziobro i Mariusza Kamińskiego.

Dziś profanacje i dewastacje, a w niedalekiej przyszłości pobicia? Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie, a przestępstwa kulturowej lewicy nie będą przykładnie karane, przyjdzie nam żyć w kraju znacznie bardziej niebezpiecznym. W kraju, w którym wierzący, tak jak na Zachodzie, muszą bronić swoich świątyń przed zniszczeniami, podpaleniami, a sami nie są już tylko atakowani słownie, ale i fizycznie.

Musimy powiedzieć stanowcze STOP przemocy LGBT. Dlatego też kierujemy do Państwa prośbę o wsparcie promocji tej inicjatywy dobrowolnym datkiem, który można przekazać po kliknięciu w poniższy baner.Poszerzanie informacji na temat tej akcji wszelkimi dostępnymi kanałami, da szansę zgromadzenia dużej liczby podpisów oraz nagłośnienia sprawy w mediach. W ten sposób możemy wywrzeć presję na wspomnianych organach władzy i udowodnić, że nie można bezkarnie obrażać uczuć katolików.

Protestuj.pl   

1 października br. Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi rozpoczęło akcję informacyjną „STOP Komunii Świętej na rękę!”, która jest wyrazem troski świeckich środowisk katolickich o oddawanie należnej czci Najświętszemu Sakramentowi Ciała i Krwi Pańskiej.
Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na arcyciekawe wydarzenie. Redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy” będzie gościem spotkania zatytułowanego „Dogmat i tiara”. Wygłosi na nim prelekcję odnoszącą się do jego najnowszej publikacji wydanej przez Wydawnictwo Fronda.
Wystartowaliśmy z wyjątkową akcją, w ramach której każdy katolik może zawierzyć swój dom lub mieszkanie Maryi Królowej Rodzin.
Film dokumentalny „Via Dolorosa” wyprodukowany przez Stowarzyszenie Księdza Piotra Skargi został wyróżniony na XXXV Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów „NIEPOKALANA 2020”.
Siostry Benedyktynki z Jarosławia kontynuują pracę przy budowie katolickiego przedszkola im. św. Jana Pawła II. Od wielu miesięcy trwają już roboty wykończeniowe, jednak ze względu na zabytkowy charakter budynku, koszty tych prac są naprawdę wysokie. Według planów przedszkole ma rozpocząć swoją działalność w drugiej połowie września, dlatego też Siostry bardzo proszą o pilne wsparcie akcji „Zrób jeden mały krok dla dzieci”. Do włączenia się w to wielkie dzieło zachęca - stworzony specjalnie na tę okazję - teledysk.