STOP seksualizacji naszych dzieci

2014-06-13 00:00:00
STOP seksualizacji naszych dzieci
Klub „Polonia Christiana” i KiK im. Stefana kardynała Wyszyńskiego zapraszają do Radomia na spotkanie z Anetą Wakułą – doradcą życia rodzinnego.

 

Spotkanie „Stop seksualizacji naszych dzieci” odbędzie się w Radomiu, w środę 18. czerwca o godz. 18.00, w sali domu parafialnego Katedry Radomskiej, ul. Sienkiewicza 13 (I p. wejście od podwórza).


Wstęp na spotkanie jest wolny.

 

Agresywna seksualizacja dzieci i młodzieży stanowi jeden z najpoważniejszych problemów przed jakim obecnie stają rodzice i całe rodziny w Polsce. Obok dawno już zauważonego wpływu niemoralnych treści w internecie, prasie, telewizji problem seksualizacji dzieci dotknął również szkoły i przedszkola. Co więcej, do niedawna temat ten był dla większości Polaków niemal zupełnie obcy. Na szczęście sytuacja ta uległa zdecydowanej zmianie. Dostrzeżono zagrożenia związane z agresywną edukacją seksualną oraz forsowaną ideologią gender jakie pojawiły się w polskich placówkach oświatowych.

 

 

luk, PCh24.pl

Ulicami Krakowa - z inicjatywy Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi - już po raz dwunasty przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: „Polska wymiera – w dzieciach nadzieja”. Organizatorzy i uczestnicy podkreślali, że spotykają się w okolicznościach intensywnego ataku politycznego na instytucję rodziny, ale radosna atmosfera marszu podtrzymuje nadzieję, że polska rodzina – Bogiem silna – pokona wszelkie przeciwności.
Krakowski Klub Polonia Christiana oraz portal PCh24.pl zapraszają na ostatnie przed wakacjami spotkanie. Tym razem naszymi gośćmi będą: red. Witold Gadowski, red. Radosław Pogoda, red. Łukasz Warzecha i red. Łukasz Karpiel, którzy w ramach naszego - cieszącego się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem w całej Polsce - cyklu "Prawy Prosty PLUS" z udziałem publiczności dokonają politycznego podsumowania pierwszych sześciu miesięcy 2026 roku.
- Zwracam się z naglącym apelem do ziemi, wzywam prawdziwych uczniów Boga żyjącego i królującego w Niebie, wzywam prawdziwych naśladowców Chrystusa, wzywam Moje dzieci, Moich prawdziwych czcicieli, wzywam wreszcie apostołów czasów ostatnich, wiernych uczniów Jezusa Chrystusa – wołała Matka Boża podczas objawień we francuskim La Salette. Odpowiedzmy na Jej słowa. Nie pozostańmy obojętni!
We czwartek, 18 czerwca, serdecznie zapraszamy na siódme i ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Dekalog w prawie i rzeczywistości społecznej", przypominającego nauczanie św. Jana Pawła II z IV pielgrzymki do Ojczyzny (1991).
Coroczny Marsz dla Życia i Rodziny to coś więcej niż wydarzenie dla mieszkańców Krakowa – to dzień, w którym obrońcy życia, rodziny oraz praw rodziców do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi wartościami, przybywający z różnych regionów, gromadzą się licznie na krakowskich ulicach, aby wyrazić społeczny głos w walce o przyszłość całego narodu. To właśnie ci ludzie – mamy nadzieję, że razem z Państwem – dają piękne świadectwo w obronie najwyższych wartości.