USA: zwolennicy Demokratów chcą karać żołnierzy przeciwnych służbie homoseksualistów w armii

2010-08-13 00:00:00
USA: zwolennicy Demokratów chcą karać żołnierzy przeciwnych służbie homoseksualistów w armii

Niedawno przeprowadzone badania wśród potencjalnych wyborców Partii Demokratycznej pokazały, że aż 59 proc. z nich uważa, że członkowie Kongresu zanim podejmą ostateczną decyzję w sprawie utrzymania lub zniesienia polityki „Don’t Ask, Don’t Tell” w armii, powinni przede wszystkim kierować się opinią środowisk homoseksualnych, a nie stanowiskiem oficerów i żołnierzy. Ponadto ponad połowa z nich sądzi, że żołnierzy, którzy sprzeciwiają się służbie pederastów i lesbijek w wojsku nawet z powodu poglądów religijnych, powinno się surowo karać.

Komentując wyniki badań szefowa Centrum Gotowości Militarnej, Elaine Donnelly zaznaczyła, że idea, by umożliwić homoseksualistom służbę w armii nie wynika z jakiejś sensownej zasady, ale jest skutkiem nacisków politycznych. Jej zdaniem kongresmeni w tym wypadku powinni przede wszystkim liczyć się z opinią personelu militarnego, a nie mniejszości seksualnych.

Zauważyła ona również, że w rozmaitych tego typu badaniach w ogólne nie stawia się pytania, czy należy zrezygnować z obecnej polityki panującej w armii, bez względu na konsekwencje tego czynu. Jej zdaniem, poza personelem wojskowym rzadko kto zdaje sobie sprawę z poważnych konsekwencji umożliwienia jawnym pederastom i lesbijkom pełnienia służby wojskowej.

W armii amerykańskiej wciąż obowiązuje prawo, zgodnie z którym homoseksualiści co prawda mogą służyć w armii, ale pod żadnym pozorem nie mogą okazywać swoich skłonności. Z kolei oficerowie są zobowiązani do tego, aby nie pytać podwładnych o preferencje seksualne. Obecny prezydent i jego ekipa wraz z liczną grupą Demokratów dążą do zniesienia tzw. polityki „Don’t Ask, Don’t Tell”, co w konsekwencji może doprowadzić do kompletnego rozprężenia w armii amerykańskiej i ucieczki z niej wielu wartościowych żołnierzy.

Źródło: CNS, AS
Zaledwie w ciągu kilku dni możesz otrzymać od nas poświęcony przez kapłana Cudowny Medalik, aby podarować go swoim bliskim. Do wykonanego na polecenie i na podstawie słów Matki Bożej medalika dołączymy również pobożną Nowennę do Najświętszej Maryi Panny od Cudownego Medalika. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na stronie kampanii Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi „Dar Maryi” https://darmaryi.pl/ lub zadzwonisz do nas pod numer 12 423 44 23, a Medalik i Nowenna będą Twoje!
Ulicami Krakowa - z inicjatywy Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi - już po raz dwunasty przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Hasłem tegorocznego wydarzenia było: „Polska wymiera – w dzieciach nadzieja”. Organizatorzy i uczestnicy podkreślali, że spotykają się w okolicznościach intensywnego ataku politycznego na instytucję rodziny, ale radosna atmosfera marszu podtrzymuje nadzieję, że polska rodzina – Bogiem silna – pokona wszelkie przeciwności.
Krakowski Klub Polonia Christiana oraz portal PCh24.pl zapraszają na ostatnie przed wakacjami spotkanie. Tym razem naszymi gośćmi będą: red. Witold Gadowski, red. Radosław Pogoda, red. Łukasz Warzecha i red. Łukasz Karpiel, którzy w ramach naszego - cieszącego się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem w całej Polsce - cyklu "Prawy Prosty PLUS" z udziałem publiczności dokonają politycznego podsumowania pierwszych sześciu miesięcy 2026 roku.
- Zwracam się z naglącym apelem do ziemi, wzywam prawdziwych uczniów Boga żyjącego i królującego w Niebie, wzywam prawdziwych naśladowców Chrystusa, wzywam Moje dzieci, Moich prawdziwych czcicieli, wzywam wreszcie apostołów czasów ostatnich, wiernych uczniów Jezusa Chrystusa – wołała Matka Boża podczas objawień we francuskim La Salette. Odpowiedzmy na Jej słowa. Nie pozostańmy obojętni!
We czwartek, 18 czerwca, serdecznie zapraszamy na siódme i ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Dekalog w prawie i rzeczywistości społecznej", przypominającego nauczanie św. Jana Pawła II z IV pielgrzymki do Ojczyzny (1991).