Warszawa, Kraków: ”Reformacja czy Deformacja?” - zapraszamy na spotkanie z prof. Rao

2017-02-28 00:00:00
Warszawa, Kraków: ”Reformacja czy Deformacja?” - zapraszamy na spotkanie z prof. Rao
 Serdecznie zapraszamy do Warszawy oraz Krakowa na spotkanie z profesorem Johnem Rao, któremu towarzyszyć będzie Grzegorz Braun. 

 

W związku z najnowszą realizacją filmową Grzegorza Brauna pt. „Luter i rewolucja protestancka” do Polski przyleci wybitny profesor Uniwersytetu St. John’s w Nowym Yorku – John Rao!

 

 

Spotkania odbędą się:

 

 

– 2 marca (czwartek) w Warszawie, w Domu Literatury, przy Krakowskim Przedmieściu 87/89, o godz. 17:00, sala konferencyjna Art – Deco,

 

https://www.facebook.com/events/487343781653615/

 

 

– 3 marca (piątek) u Franciszkanów w Krakowie, przy ul. Franciszkańskiej 4, o godz. 17:00.

 

https://www.facebook.com/events/1821513101446911/

 

Prof. Rao towarzyszyć będzie Grzegorz Braun, a temat obu spotkań to: „Reformacja czy Deformacja?”

 

Serdecznie zapraszamy

Klub „Polonia Christiana” w Krakowie zaprasza na spotkanie z dr Barbarą Stanisławczyk poświęcone jej najnowszej książce pt. „Bękarci judaizmu. Dzieje rewolucji gnostyckiej”.
Z racji tego, że w tym miesiącu pierwszy piątek miesiąca przypadał na Wielki Piątek, to w drugi piątek miesiąca - 10 kwietnia - o godz. 15.00, odbędzie się czwarta w tym roku, comiesięczna wspólna modlitwa Różańcowa Apostołów Fatimy.
Już za kilka tygodni w Sanktuarium św. Rity w Cascii przedstawiciele Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi po raz kolejny powierzą wszelkie sprawy i złożą bukiety róż w imieniu osób biorących udział w akcji „Święta Rito, przyjdź nam z pomocą!” Dołącz do naszej kampanii, aby otrzymać nadzwyczajne łaski od św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
Stanowisko Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi w sprawie wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego zobowiązującego Urząd Stanu Cywilnego do wpisania do polskiego rejestru aktu tzw. małżeństwa jednopłciowego zawartego w Niemczech.
Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi oraz Krakowski Klub „Polonia Christiana” zapraszają na wyjątkowe spotkanie z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem pt. „Gdzie jest prawdziwy Mesjasz?”.