Więcej opętań z powodu Internetu

2011-02-09 00:00:00
Więcej opętań z powodu Internetu

Amerykański egzorcysta, ks. Gary Thomas przestrzegł ostatnio rodziców mówiąc, że gwałtownie wzrasta liczba młodych ludzi opętanych przez szatana, na skutek korzystania z demonicznych stron internetowych.

Ks. Gary Thomas twierdzi, że w sieci przybywa stron narażających dzieci i młodzież na demoniczne działanie. Chodzi o strony propagujące okultyzm, wróżbiarstwo, seanse spirytystyczne, gry w tarota itp.

Mówi, że nie ma statystyk na temat liczby opętanych osób, ale obserwuje się znaczny ich wzrost. – Mogę powiedzieć, że przybywa katolików zaangażowanych w praktyki bałwochwalcze i pogańskie. To wyjaśnia, dlaczego obserwuje się zwiększoną aktywność demoniczną. Dodaje: - Nie ma Boga w życiu wielu ludzi.

Powiedział też: - Wielu rodziców obecnie nie potrafi spojrzeć krytycznym okiem wiary, które pozwoliłoby im w porę wychwycić zagrożenia, na jakie narażone są ich dzieci. Jednym z tych zagrożeń jest Internet. Stale przybywa demonicznych stron.

Kapłan przypomniał, że różnego rodzaju uzależnienia otwierają drzwi na okultystyczne działanie. – Pornografia jest bramą, zachęcającą demoniczne siły do działania w nas. W zasadzie uzależnienia każdego rodzaju – nie są, ale mogą być – zaproszeniem dla sił demonicznych. Nie same z siebie, ale w połączeniu np. z okultyzmem.

Ks. Thomas z diecezji San Jose w Kalifornii jest obecnie najbardziej znanym egzorcystą w Ameryce. Historia jego posługi kapłańskiej jako egzorcysty została sfilmowana. Film pt. The Rite ma się ukazać na rynku brytyjskim 25 lutego. Odtwórcą głównej roli jest Anthony Hopkins.

Źródło: CatholicHerald.uk., AS.
Klub Polonia Christiana w Krakowie oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zapraszają na wyjątkową i niezwykle ważną konferencję pt. „Czy Polsce grozi kolejny rozbiór?”. Wydarzenie to jest organizowane w związku z 230. rocznicą III rozbioru Polski, który na 123 lata wymazał naszą Ojczyznę z map świata.
– Kult Świętej Rodziny przychodzi w samą porę, aby leczyć rany zadane rodzinom chrześcijańskim przez ducha tego świata – pisał już ponad sto lat temu katolicki misjonarz i nauczyciel ks. Jan Berthier. Ponieważ słowa te nie straciły nic na swojej aktualności, a kryzys rodzin niestety wciąż się pogłębia, Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi postanowiło zorganizować kampanię „Najświętsza Rodzino, bądź naszą obroną!”
Każdy ma prawo do życia! W dobie najniższego w historii poziomu dzietności w Polsce, konieczne jest głośne przypomnienie, że każde życie jest bezcenne i wymaga opieki, a samo rodzicielstwo promocji!
Modlitwa za zmarłych jest jednym z najpiękniejszych uczynków miłosierdzia, jaki może spełnić katolik. My – synowie i córki Mistycznego Ciała Chrystusa wierzymy, że dzięki naszej modlitwie dusze zmarłych doświadczają łaski życia wiecznego, a my sami umacniamy w sobie nadzieję na spotkanie z nimi w Niebie. Właśnie dlatego Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi zaprasza wszystkich ludzi dobrej woli na Zaduszki za naszych Przyjaciół, Współpracowników i Dobrodziejów.
– Ja jestem Matką dusz czyśćcowych. Moje modlitwy łagodzą czyśćcowe męki tych, którzy znosić je muszą. Jestem Matką pocieszenia dla dusz cierpiących, które na wezwanie mego imienia radują się jak chorzy, usłyszawszy słowa pocieszenia od lekarza – takie słowa usłyszała od Maryi podczas jednego z objawień św. Brygida Szwedzka.