YouTube blokuje nasz kanał. Kolejna próba uciszenia głosu katolików

2021-01-29
YouTube blokuje nasz kanał. Kolejna próba uciszenia głosu katolików
Administracja serwisu YouTube zablokowała możliwość publikowania i transmitowania na kanale PCh24TV - Polonia Christiana. Media należące do Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi kolejny raz stają się celem cenzorów z korporacji Google, używających hasła "nawoływania do nienawiści" jako niczym nieuzasadnionego pretekstu do usuwania niewygodnych dla nich treści.

Niedawno kanał telewizji internetowej PCh24TV osiągnął wysoki pułap 100 000 subskrybentów na platformie YouTube. Widocznie administratorzy medium postanowili z tej okazji przyjrzeć się głębiej naszej działalności. Przedmiotem cenzury okazały się nieopublikowane jeszcze (!) materiały związane z filmem „Ich prawdziwe cele”, przybliżającym społeczno-polityczne motywy działalności organizacji LGBT. Przypomnijmy, że film „Ich prawdziwe cele” można w całości obejrzeć bezpłatnie na stronie pch24.pl/ich-prawdziwe-cele.

Jak informuje portal PCh24.pl, pierwsze pojawiło się ostrzeżenie o arbitralnej decyzji usunięcia wspomnianych treści „z powodu naruszenia wytycznych dla społeczności”. Co ciekawe, w pierwszym komunikacie wskazano, że na razie obędzie się bez kary. „To pierwszy raz, więc na Twoje konto nie zostaną nałożone żadne kary” – taki komunikat otrzymali redaktorzy naszego portalu. „Ostrzeżenie otrzymasz tylko raz i pozostanie ono na twoim kanale” – podkreślono. Kuriozalny zarzut i podjęta na jego podstawie przez You Tube decyzja ujawniają intencje tej światowej korporacji, jawnie skręcającej w lewo.

Jednak w ciągu kilku chwil administracja YouTube... zmieniła zdanie. Kanał PCh24TV - Polonia Christiana otrzymał bowiem drugi komunikat, tym razem mówiący już o zablokowaniu kanału na tydzień. „Nie możesz przesyłać filmów, publikować postów ani publikować na żywo przez tydzień” – napisano. Jest to jedno z trzech ostrzeżeń; za drugim razem „kara” jest przedłużona na 2 tygodnie. Trzecie ostrzeżenie skutkuje usunięciem całego kanału.Uwaga! W związku z blokadą nałożoną przez YouTube na kanał PCh24TV - PoloniaChristiana, Kongres Konserwatywny transmitować będziemy na kanale PiotrSkargaTV:
https://www.youtube.com/user/PiotrSkargaTV


Redakcja PCh24.pl na bieżąco monitoruje sytuację oraz publikuje komentarze dotyczące decyzji serwisu YouTube (m.in. opinię red. Pawła Lisickiego z tygodnika „Do Rzeczy”). Serdecznie zachęcamy do odwiedzania portalu oraz do oglądania filmów, które wciąż dostępne są na kanale PCh24TV.

Serwis PCh24.pl został uruchomiony w marcu 2012 roku przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Przez lata działalności zdobył sympatię wielu katolików, osiągając oglądalność na poziomie 2 mln wejść w skali miesiąca. Pierwszym redaktorem naczelnym portalu został red. Piotr Doerre. Obecnie funkcję tę sprawuje red. Krystian Kratiuk.


Źródło: PCh24.pl, własne.
Rozbestwieni bezkarnością za niezgodne z prawem demonstracje uliczne i niszczenie świątyń lewaccy aktywiści i radykalne feministki tym razem chcą wymazać z historii Polski nazwisko zasłużonego polityka, który jest wymieniany jako jeden z twórców Niepodległej Ojczyzny. Zachęcamy Państwa do aktywnego protestu i wysyłania petycji w tej sprawie, co umożliwia kampania Stowarzyszenia „Polonia Christiana”.
Ze strony konserwatywnych wydawców internetowych wielokrotnie padały zapowiedzi stworzenia niezbędnej dla normalnego funkcjonowania społecznościowej alternatywy wobec wycinającego i blokującego różne treści serwisu YouTube. Przez długi czas deklaracje te kończyły się na planach i projektach. Teraz nastąpiła kluczowa zmiana. PCh24TV rusza z własną platformą streamingową!
Ciekawa dyskusja z znanymi konserwatywnymi działaczami i dziennikarzami na temat dyktatu, jaki narzuca nam lobby LGBT, komentarze o zablokowaniu roboczej wersji filmu o tym środowisku, zrealizowanego przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi oraz zapowiedź przełomowego projektu naszego portalu PCh24.pl – to wszystko czeka nas w piątek (5 lutego) o godz. 20.00 na kanale PCh24TV na YouTube.
Paszporty szczepionkowe w Polsce? Ponad 8 tys. osób wysłało apel do premiera Mateusza Morawieckiego oraz szefa polskiej dyplomacji prof. Zbigniewa Rau w sprawie planów dzielenia Polaków na zaszczepionych na COVID-19 i niezaszczepionych. Ci drudzy mieliby ograniczone różne prawa i wolności. Wciąż można dołączyć do akcji.
Tradycją corocznych Kongresów Konserwatywnych, organizowanych przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, są dyskusje o problemach i wyzwaniach, jakie katolicy powinni podejmować w obronie cywilizacji chrześcijańskiej. W tym roku Kongres wyjątkowo został przeniesiony do internetu, ale program weekendowego spotkania online zapowiada się niezwykle interesująco, podobnie jak poprzednie kongresy w salach Zamku Królewskiego w Niepołomicach.