YouTube blokuje nasz kanał. Kolejna próba uciszenia głosu katolików

2021-01-29
YouTube blokuje nasz kanał. Kolejna próba uciszenia głosu katolików
Administracja serwisu YouTube zablokowała możliwość publikowania i transmitowania na kanale PCh24TV - Polonia Christiana. Media należące do Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi kolejny raz stają się celem cenzorów z korporacji Google, używających hasła "nawoływania do nienawiści" jako niczym nieuzasadnionego pretekstu do usuwania niewygodnych dla nich treści.

Niedawno kanał telewizji internetowej PCh24TV osiągnął wysoki pułap 100 000 subskrybentów na platformie YouTube. Widocznie administratorzy medium postanowili z tej okazji przyjrzeć się głębiej naszej działalności. Przedmiotem cenzury okazały się nieopublikowane jeszcze (!) materiały związane z filmem „Ich prawdziwe cele”, przybliżającym społeczno-polityczne motywy działalności organizacji LGBT. Przypomnijmy, że film „Ich prawdziwe cele” można w całości obejrzeć bezpłatnie na stronie pch24.pl/ich-prawdziwe-cele.

Jak informuje portal PCh24.pl, pierwsze pojawiło się ostrzeżenie o arbitralnej decyzji usunięcia wspomnianych treści „z powodu naruszenia wytycznych dla społeczności”. Co ciekawe, w pierwszym komunikacie wskazano, że na razie obędzie się bez kary. „To pierwszy raz, więc na Twoje konto nie zostaną nałożone żadne kary” – taki komunikat otrzymali redaktorzy naszego portalu. „Ostrzeżenie otrzymasz tylko raz i pozostanie ono na twoim kanale” – podkreślono. Kuriozalny zarzut i podjęta na jego podstawie przez You Tube decyzja ujawniają intencje tej światowej korporacji, jawnie skręcającej w lewo.

Jednak w ciągu kilku chwil administracja YouTube... zmieniła zdanie. Kanał PCh24TV - Polonia Christiana otrzymał bowiem drugi komunikat, tym razem mówiący już o zablokowaniu kanału na tydzień. „Nie możesz przesyłać filmów, publikować postów ani publikować na żywo przez tydzień” – napisano. Jest to jedno z trzech ostrzeżeń; za drugim razem „kara” jest przedłużona na 2 tygodnie. Trzecie ostrzeżenie skutkuje usunięciem całego kanału.Uwaga! W związku z blokadą nałożoną przez YouTube na kanał PCh24TV - PoloniaChristiana, Kongres Konserwatywny transmitować będziemy na kanale PiotrSkargaTV:
https://www.youtube.com/user/PiotrSkargaTV


Redakcja PCh24.pl na bieżąco monitoruje sytuację oraz publikuje komentarze dotyczące decyzji serwisu YouTube (m.in. opinię red. Pawła Lisickiego z tygodnika „Do Rzeczy”). Serdecznie zachęcamy do odwiedzania portalu oraz do oglądania filmów, które wciąż dostępne są na kanale PCh24TV.

Serwis PCh24.pl został uruchomiony w marcu 2012 roku przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Przez lata działalności zdobył sympatię wielu katolików, osiągając oglądalność na poziomie 2 mln wejść w skali miesiąca. Pierwszym redaktorem naczelnym portalu został red. Piotr Doerre. Obecnie funkcję tę sprawuje red. Krystian Kratiuk.


Źródło: PCh24.pl, własne.
Papież Benedykt XVI mówił o „klice homoseksualnej w Kościele”, papież Franciszek o „homolobby”. W Polsce mamy ostatnio do czynienia z ujawnianymi aktami pedofilii, których sprawcami są duchowni. Przenikanie do organizmu Kościoła Katolickiego ludzi żyjących w grzechu jest bolesne szczególnie wówczas, gdy są nimi pasterze, od których oczekujemy przeprowadzenia nas przez życie doczesne do zbawienia. Oczyszczeniu Kościoła i obronie naszej wspólnoty przed złem będzie służył film „Lawendowa mafia”, na którego premierowy pokaz zapraszamy w najbliższy wtorek 19 października na godzinę 18.00 do kina „Kijów” w Krakowie. „Lawendowa mafia” ujawnia mechanizmy i grupy lobbingowe, które pedofilię wprowadziły do organizmu Kościoła.
Z napływających do organizatorów „Procesji Różańcowych za Polskę” informacji wynika, że w najbliższą niedzielę odbędą się modlitwy na ulicach kilkudziesięciu miast w kraju. Organizatorami są wspólnota Nieustającego Różańca i inicjatywa Męskiego Różańca. Spotkanie wiernych podczas „Procesji Różańcowych za Polskę” będzie też okazją do zaniesienia próśb o Światło Ducha Świętego dla naszych pasterzy na czas procesu synodalnego, rozpoczynającego się w diecezjach także w niedzielę 17 października.
Dotarła do nas smutna wiadomość o odejściu do Domu Pana w dniu 3 października 2021 r. kardynała Jorge Mediny Estéveza. Przez dziesiątki lat dał się poznać jako niezłomny głosiciel Prawd Wiary i patron tradycyjnych inicjatyw katolickich. Był gościem konferencji i akademii współtworzonych przez SKCh im. Ks. Piotra Skargi. Od 2007 roku emerytowany, rok później otrzymał godność kardynała prezbitera. W grudniu obchodziłby swoje 95. urodziny.
Dlaczego w kręgach lewicowo – liberalnych prawnicy z Ordo Iuris budzą tyle emocji? Czego boją się rewolucyjne środowiska, którym Ordo Iuris udowadnia łamanie polskiego prawa? W kim prawnicy skupieni wokół Ordo Iuris mają wsparcie? Zapraszamy Państwa na wyjątkowo emocjonujące spotkanie Klubu „Polonia Christiana” w środę 13 października w Krakowie.
Wiara w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie musi wiązać się z prawdziwym szacunkiem do Komunii Św., będącej wyrazem ziemskiej obecności naszego Zbawiciela. Jak w XXI wieku rozumiemy tę Tajemnicę, czy szanujemy przyjście do nas Jezusa w Hostii i z czym wiąże się przyjmowanie Komunii Św. na rękę? O naszej wierze i potrzebie zachowania Tradycji będzie można porozmawiać z znawcą Tradycyjnej Liturgii Katolickiej – Ks. Prałatem Dr. Romanem Kneblewskim. Kluby „Polonia Christiana” zapraszają w październiku na spotkania z wyjątkowym duchownym do Olsztyna, Elbląga, Gdańska i Gorzowa Wielkopolskiego.