Zapraszamy na konferencję naukową o zmianach klimatu

2013-11-13 00:00:00
Zapraszamy na konferencję naukową o zmianach klimatu
Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi, Sekcja Doktorancka Koła Naukowego Myśli Politycznej i Prawnej UKSW w Warszawie oraz Committee For A Constructive Tomorrow (CFACT) i European Institute for Climate and Energy (EIKE) zapraszają na „Międzynarodową Konferencję o zmianach klimatycznych, klimacie i energii”, która odbędzie się w 21 listopada 2013 roku w Warszawie w budynku Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Poniżej przedstawiamy miejsce oraz szczegółowy program spotkania:

Aula im. Roberta Schumana bud. Auditorium Maximum, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
ul. Wóycickiego 1/3,

 

Szczegółowy program konferencji:

 

10:00

Powitanie uczestników – Dlaczego wciąż zmagamy się z klimatem?

Wolfgang Müller

General Secretary, European Institute for Climate and Energy (EIKE)

 

10:15

Manipulacja vs. rzeczywistość - ONZ prze do sukcesu

Marc Morano

ClimateDepot, USA

 

10:45

Człowiek czy Natura? Debata Klimatyczna w NASA

Walt Cunningham

NASA Scientist and former Apollo VII Astronaut

 

11:30 – 12:00 Przerwa

 

12:00

Zmiana poziomu mórz – fakty i fikcja

Prof. Niels Axel Mörner

Department of Paleogeophysics & Geodynamics, University of Stockholm

 

12:30 Obiad

 

13:30

Koszty stawania się zielonym – przykład niemieckiej “Koncepcji Nowej Energii”

Michael Limburg

Vice-President, European Institute for Climate and Energy (EIKE)

 

14:00 pm

Zmiany klimatyczne w przeszłości w ujęciu geologicznym

Prof. Dr. Leszek Marks  

Institute of Geology, University of Warsaw

 

14:30 –15:00 Przerwa

 

15:00 pm

Katastrofa polityki klimatycznej i energetycznej Unii Europejskiej

Dr. Bolesław Jankowski

Vice-president of Systems Research EnergySys Ltd.

 

15:45 pm

Podsumowanie

Dr. Holger Thuss

President, European Institute for Climate and Energy (EIKE)



 

Wstęp na konferencję: wolny 

Uwaga: wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników:

 http://www.cfact.org/climatewarsaw/

 


Przeczytaj także:

http://www.pch24.pl/pech-zwolennikow-teorii-globalnego-ocieplenia,18985,i.html

http://www.pch24.pl/-peka-banka-propagandy-w-sprawie-efektu-cieplarnianego-,18984,i.html

 

 PiotrSkarga.pl

Krakowski Klub Polonia Christiana oraz portal PCh24.pl zapraszają na ostatnie przed wakacjami spotkanie. Tym razem naszymi gośćmi będą: red. Witold Gadowski, red. Radosław Pogoda, red. Łukasz Warzecha i red. Łukasz Karpiel, którzy w ramach naszego - cieszącego się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem w całej Polsce - cyklu "Prawy Prosty PLUS" z udziałem publiczności dokonają politycznego podsumowania pierwszych sześciu miesięcy 2026 roku.
- Zwracam się z naglącym apelem do ziemi, wzywam prawdziwych uczniów Boga żyjącego i królującego w Niebie, wzywam prawdziwych naśladowców Chrystusa, wzywam Moje dzieci, Moich prawdziwych czcicieli, wzywam wreszcie apostołów czasów ostatnich, wiernych uczniów Jezusa Chrystusa – wołała Matka Boża podczas objawień we francuskim La Salette. Odpowiedzmy na Jej słowa. Nie pozostańmy obojętni!
We czwartek, 18 czerwca, serdecznie zapraszamy na siódme i ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Dekalog w prawie i rzeczywistości społecznej", przypominającego nauczanie św. Jana Pawła II z IV pielgrzymki do Ojczyzny (1991).
Coroczny Marsz dla Życia i Rodziny to coś więcej niż wydarzenie dla mieszkańców Krakowa – to dzień, w którym obrońcy życia, rodziny oraz praw rodziców do wychowywania dzieci zgodnie ze swoimi wartościami, przybywający z różnych regionów, gromadzą się licznie na krakowskich ulicach, aby wyrazić społeczny głos w walce o przyszłość całego narodu. To właśnie ci ludzie – mamy nadzieję, że razem z Państwem – dają piękne świadectwo w obronie najwyższych wartości.
Warszawski Klub Polonia Christiana zaprasza na polityczne podsumowanie pierwszego półrocza 2026 roku w ramach programu "Prawy prosty PLUS" z udziałem publiczności!