Akita - orędzie, którego boją się heretycy. Prelekcja red. Jerzego Wolaka

Dlaczego Matka Boża objawiła się w dalekiej Japonii? To jest wielka lekcja dla nas i naszego czasu. Ten ogień to może być metaforyczne piekło, które na nas czeka. Bóg nikogo na piekło nie skazuje, ale to człowiek samo może się na nie skazać. Warto o tym pamiętać, przyglądając się nowym trendom cywilizacyjnym - mówił red. Jerzy Wolak, autor wyjątkowej książki o objawienia w Akita podczas spotkania Klubu "Polonia Christiana" w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia całości wystąpienia.

Dnia 8 grudnia 2022 r. odbyło się spotkanie krakowskiego Klubu "Polonia Christiana". Prelegentem był autor najnowszej książki wydanej przez Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi, poświęconej objawieniom Matki Bożej w japońskiej Akicie - red. Jerzy Wolak. Podjął on trud przybliżenia polskim odbiorcom treści przekazanych siostrze Agnieszce Sasagawie przez Matkę Bożą w latach 1973-1981 oraz zinterpretowania ich w kontekście głównych wydarzeń i prądów ideowych ostatnich dekad.

Pod tym linkiem można bezpłatnie zamówić książkę.

Postać naszego prelegenta jest doskonale znana m.in. Czytelnikom pisma "Polonia Christiana" (pełni funkcję redaktora naczelnego), jak też i Widzom telewizji internetowej PCh24TV, w której red. Wolak regularnie występuje. Książka zatytułowana "Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie" jest elementem jednej z najnowszych kampanii społecznych Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi.

"Maryja zawsze ukazuje nam wolę Bożą. Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie - mówi jeszcze w Kanie Galilejskiej. To jest Jej zadanie, aby przybliżać misję Swojego Syna, aby Synowi Boskiem pomagać w dziele zbawienia. Czytając orędzie z Akity, człowiek ma wrażenie, jakby czytał dzisiejszą gazetę. Warto sięgnąć po te treści, aby sobie uświadomić, jak bardzo aktualne są to słowa" - mówił red. Jerzy Wolak. 

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia niniejszego materiału wideo, który stanowi zapis całości wystąpienia red. Jerzego Wolaka podczas wspomnianego spotkania Klubu "Polonia Christiana" w Krakowie. Prosimy także o udostępnianie tego filmu Państwa bliskim i znajomym. Podstawowa wiedza i świadomość polskich katolików o przesłaniu Matki Bożej z Akity wciąż jest znikoma. Rozpropagowanie tych przejmujących objawień jest obecnie dla nas - wiernych Kościoła Katolickiego - wyzwaniem podobnym do niesienia bliźnim Fatimskiego Orędzia przed kilkoma dekadami.

Przypominamy także, iż książkę "Akita. Więcej ostrzeżeń nie będzie" autorstwa Jerzego Wolaka (wydanie II, Kraków 2022, ss. 134) można bezpłatnie zamówić na dedykowanej stronie, którą utworzyliśmy na potrzeby akcji. Wystarczy kliknąć tutaj, aby przejść na nią i złożyć zamówienie.

PiotrSkarga.pl
Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego, zaprasza nas, aby dołączyć do 10. Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny. To już w niedzielę, 16 czerwca o godz. 11:30. Zbieramy się na Placu Matejki. Jeżeli chcesz Polski wiernej cywilizacji życia, jeśli chcesz Polski, gdzie nie ma wstępu cywilizacja śmierci, dołącz do Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny. Stańmy wspólnie po stronie życia!
Szukamy młodych i ambitnych osób do pomocy w organizacji Krakowskiego Marszu dla Życia i Rodziny! Nasz marsz to wspaniała okazja do zamanifestowania oraz obrony uniwersalnych wartości takich jak rodzina i życie. Jeśli chcesz zaangażować się w największe wydarzenie pro-life w Krakowie, jeśli lubisz kontakt z ludźmi i współpracę, by razem stworzyć coś wyjątkowego, jeśli jesteś gotowy pomóc w przygotowaniu tego wydarzenia, to SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, by zostać wolontariuszem!
Nie dajmy się opiłowywać! Mamy swoje prawa - mówi red. Witold Gadowski w krótkim, acz treściwym zaproszeniu, kierowanym do wszystkich Państwa w związku z Marszem Dla Życia i Rodziny w Krakowie. Spotykamy się już 16 czerwca 2024 r. o godz. 11:30 na Placu Matejki, by stworzyć niezapomniane święto i zarazem czytelny znak adresowany do polityków.
Zapraszamy Państwa do obejrzenia nagrania ze spotkania zrealizowanego w ramach Klubu "Polonia Christiana" w Warszawie. Naszym gościem i zarazem prelegentem był prof. dr hab. Mieczysław Ryba. To ceniony historyk, komentator życia publicznego, autor licznych książek i artykułów naukowych, pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II, a także członek Kapituły Orderu Odrodzenia Polski...
Frontalny atak aborcyjnego lobby, które próbuje wykorzystać zmianę rządów w Polsce do legalizacji zabijania dzieci, wymaga naszej obrony – mówi wiceprezes Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi Sławomir Skiba. Stawką tej walki, w tym działań takich jak Marsz dla Życia i Rodziny w Krakowie, jest życie wielu tysięcy dzieci...