Nadzieja w Niepokalanej

maj 2013
Nadzieja w Niepokalanej

Nadzieja w Niepokalanej

Dla wynagrodzenia wszelkich zniewag czynionych Niepokalanemu Sercu Maryi, Instytut Ks. Piotra Skargi przeprowadził akcję propagowania Nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. To nasza odpowiedź na apel, jaki Matka Boża skierowała do siostry Łucji dos Santos, wizjonerki z Fatimy, podczas prywatnego objawienia z 10 grudnia 1925 roku oraz reakcja na grzechy współczesnego świata.

 

Do 275 500 osób, sympatyków Stoarzyszenia przesłaliśmy obrazki przedstawiające piękną fotografię figury Matki Bożej Fatimskiej wraz z broszurką pt. Nadzieja w Niepokalanej. Przybliża ona historię i zasady nabożeństwa. Pakiet zawierał również Deklarację odprawienia tego pięknego nabożeństwa, którą należało podpisać i odesłać na adres Instytutu.

 

Na wezwanie Maryi odpowiedziało 18 946 osób - tylu czcieli zadeklarowało cosobotnią modlitwę wynagradzającą. Wszystkie nadesłane karty zostały zawiezione do miejsca objawień Matki Bożej w Fatimie i złożone w archiwum sanktuarium. Miejmy nadzieję, że w Polsce znajdzie się jeszcze wiele osób, które odpowiedzą pozytywnie na błaganie Maryi i odprawią nabożeństwo wynagradzające Jej Niepokalanemu Sercu.