Orędzie Matki Bożej z Akity po 50 latach rozpowszechnione wśród Polaków!

wrzesień 2023
Orędzie Matki Bożej z Akity po 50 latach rozpowszechnione wśród Polaków!

Orędzie Matki Bożej z Akity po 50 latach rozpowszechnione wśród Polaków!

W 50. rocznicę objawień Maryjnych w Akicie Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zorganizowało bardzo ważną akcję propagowania zapomnianego Orędzia Matki Bożej. Do blisko 208 000 domów trafiły nasze materiały z kampanii „Uratujmy świat przed straszliwą karą!”. Dzięki niej Polacy wreszcie na masową skalę mieli szansę dowiedzieć się, przed czym ostrzegała świat Boża Rodzicielka w japońskim miasteczku Akita w 1973 roku... i jak możemy temu zapobiec!

Naszym Przyjaciołom i Dobrodziejom przesłaliśmy bogaty pakiet, którego głównym elementem jest książeczka autorstwa Jerzego Wolaka – redaktora naczelnego pisma „Polonia Christiana” i wieloletniego badacza dziejów chrześcijaństwa na ziemiach japońskich. Ta wyjątkowa publikacja w sposób zwięzły, a zarazem rzetelny przedstawia najważniejsze wydarzenia związane z przebiegiem i skutkami objawień Matki Bożej, jakich doznała japońska zakonnica Agnieszka Sasagawa w klasztorze na skraju miasteczka Akita dokładnie 50 lat temu. Przede wszystkim Czytelnik może dowiedzieć się, przed jak straszną karą ostrzegała Maryja grzeszną ludzkość i jakim sposobem można jeszcze odwrócić Boże zagniewanie!

Prócz tego nasi Przyjaciele otrzymali piękne obrazki w formacie A5 z wizerunkiem Matki Bożej z Akity, z wydrukowaną na odwrocie modlitwą eucharystyczną przekazaną przez samą Maryję podczas akitiańskich objawień oraz modlitwą za Kościół i Ojca Świętego. Na specjalnej karcie uczestnicy kampanii mogli wypełnić deklarację odmówienia modlitwy w intencji Kościoła, papieża, biskupów i księży, z możliwością wpisania imienia osoby duchownej, którą szczególnie pragną oddać opiece Matki Bożej. W intencji wszystkich tych osób 4 stycznia 2024 roku zostanie odprawiona Msza Święta w Rzymie. Całości dopełnia list od ks. Piotra Glasa, duszpasterza Polaków w Wielkiej Brytanii, który popiera naszą akcję i gorąco zachęca polskich katolików do udziału w niej.