Przypomnieliśmy Polakom Świętego Antoniego!

lipiec 2024
Przypomnieliśmy Polakom Świętego Antoniego!

Przypomnieliśmy Polakom Świętego Antoniego!

Na początku lipca do 190 000 polskich rodzin trafiły materiały z najnowszej kampanii Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi poświęconej postaci św. Antoniego z Padwy. Dzięki niej przypomnieliśmy bliźnim o tym wielkim świętym, który kiedyś był w Polsce otoczony potężnym kultem, ale w ostatnich czasach wydaje się nieco zapomniany...

Nasi Przyjaciele otrzymali starannie przygotowany pakiet, który zawiera: niezwykle ciekawą broszurę autorstwa Pawła Kota opisującą żywot i cuda św. Antoniego, a także gromadzącą najważniejsze modlitwy za jego wstawiennictwem, piękny kolorowy obrazek z wizerunkiem świętego trzymającego na rękach Dzieciątko Jezus, a także kartę na podziękowania i prośby do św. Antoniego.

Wszystkie karty nadesłane przez uczestników kampanii zawieziemy do Bazyliki św. Antoniego we włoskiej Padwie, gdzie przed jego grobem będziemy modlić się za wszystkich naszych Przyjaciół Różańcem i Litanią do św. Antoniego.

To wielka szansa na to, aby ten potężny orędownik znów stał się tam popularny jak kiedyś i otaczał naszą Ojczyznę swoją opieką! Dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w kampanii!