Różaniec - ratunek dla świata

wrzesień 2014
Różaniec - ratunek dla świata

Różaniec - ratunek dla świata

Różaniec to niezawodna broń do walki z grzechem. Do jego odmawiania nawoływała Matka Najświętsza podczas objawień w Fatimie, Lourdes, Gietrzwałdzie... Aby rozszerzyć wśród Polaków wiedzę na temat mocy modlitwy różańcowej, Instytut Ks. Piotra Skargi postanowił rozpowszechnić książkę Antonia Borellego, pod tytułem „Różaniec – ratunek dla świata”. 257 tysięcy egzemplarzy drugiego, poprawionego, wydania pracy brazylijskiego pisarza i członka TFP, zostało wysłanych do korespondentów Instytutu. 

Należy zaznaczyć, że część datków, jakie napłyną od darczyńców, przeznaczono na druk i rozpowszechnienie tej książki w języku ukraińskim.

To już druga odsłona tej kampanii. Jeszcze w 2006 roku z naszej inicjatywy do polskich domów trafiło 20 tys. egzemplarzy pierwszego wydania wspomnianej książki z prezentem w postaci poświęconego różańca. Wówczas uruchomiliśmy także stronę www.rozaniec.org.pl, która naszą akcję przeniosła do internetu. Do dziś tą drogą czytelników znalazło ponad 10 tysięcy książek obu wydań oraz piękne różańce.

Zobacz inne kampanie Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi