Aborcjoniści w USA przechowują martwe dzieci w słojach i zamrażarkach

2010-09-07 00:00:00
Aborcjoniści w USA przechowują martwe dzieci w słojach i zamrażarkach

W USA coraz częściej zdarza się, że aborcjoniści trzymają szczątki uśmierconych dzieci w specjalnych słojach lub zamrażarkach. Ostatnio w stanie Maryland dwóm ginekologom zakazano przeprowadzania „zabiegów” aborcyjnych, po tym, jak poważnie zranili jedną z kobiet. Funkcjonariusze policji, którzy przeszukiwali ośrodek przeżyli horror, bo natknęli się na dziesiątki abortowanych płodów ludzkich przechowywanych w zamrażarce.

To nie jedyny taki przypadek. W Filadelfii inny aborcjonista również gromadził ciała dzieci i przetrzymywał je w specjalnych słojach. Sprawa wyszła na jaw przy okazji rewizji, przeprowadzonej przez policję w związku ze szkodami zdrowotnymi, wyrządzonymi kolejnej kobiecie. Okazało się, że ośrodek, w którym odbywały się „zabiegi” był bardzo zanieczyszczony. Krew znajdowała się na podłodze a części abortowanych dzieci w specjalnych słojach.

Szczątki dzieci wykorzystywane są przede wszystkim do produkcji luksusowych kosmetyków i przeprowadzania kuracji odmładzających, regenerujących skórę oraz do celów tzw. medycznych.

Kilka miesięcy temu świat obiegła informacja, że szwajcarska firma kosmetyczna „Neocutis” przyznała się do wykorzystywania w niektórych swoich produktach abortowanych szczątków płodów ludzkich. W 1994 r. wykryto, że francuski Instytut Merieux, znajdujący się w Lyonie, skupywał szczątki abortowanych dzieci, głównie z krajów byłego ZSRR, by następnie produkować „ampułki C z ekstraktem z ludzkich embrionów, zapobiegającym odwadnianiu skóry”.

W Rosji, na Barbadosie, Dominikanie i innych częściach świata powstają ekskluzywne kliniki, specjalizujące się w zabiegach upiększających, wykorzystujących zastrzyki otrzymane z komórek macierzystych abortowanych dzieci. W ostatnim czasie ponad 50 takich klinik powstało w Rosji. Często z ich usług korzystają żony tamtejszych oligarchów.

W ub. roku na Węgrzech policja zamknęła klinikę, w której bogaci Amerykanie i Europejczycy „leczyli się”, korzystając z terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych, pozyskanych od płodów ludzkich.

Popyt na „części” abortowanych dzieci poczętych jest duży. Na świecie są miejsca, gdzie za stosunkowo niewielkie pieniądze można je nabyć np. w Chinach, na Ukrainie itp.

Źródło: NationalCatholicRegister.com, AS
Prognozy demograficzne dla Polski brzmią katastroficznie. Jesteśmy jednym z najszybciej wyludniających się narodów w Unii Europejskiej. W 2024 roku urodziło się tylko 252 tysiące młodych Polaków, podczas gdy zmarło 408 tysięcy osób. W najbliższy wtorek 29 kwietnia w Elblągu w Klubie „Polonia Christiana” Marcin Musiał poprowadzi wykład i dyskusję na temat „Jak ratować Polskę przed katastrofą demograficzną?”.
W Poniedziałek Wielkanocny o godzinie 7.35 zmarł Papież Franciszek. Ojciec Święty miał 88 lat i był 266. biskupem Rzymu. Jorge Mario Bergoglio SJ urodził się 17 grudnia 1936 roku w Buenos Aires, w stolicy Argentyny. Od 13 marca 2013 roku zasiadł na Stolicy Piotrowej, mając wówczas 76 lat. Wiadomość o śmierci Papieża Franciszka przekazał z kaplicy Domu Świętej Marty kamerling Świętego Kościoła Rzymskiego kard. Kevin Farrell.
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, spokoju, zdrowia i radości życzą Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi Wielkanoc A.D. 2025
W sobotę 12 kwietnia wielotysięczny pochód przeszedł ulicami Krakowa pod Wawel by uczcić tysiąclecie Korony Polskiej. Marsz zorganizowany został przez powstały w Krakowie Społeczny Komitet im. Bolesława Chrobrego, w którego skład weszło także Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi. Organizując milenijne obchody chcemy nie tylko przypomnieć o doniosłych chwilach w dziejach naszej Ojczyzny, ale także wskazać młodemu pokoleniu, jak ważne są idee jednoczące naród wokół Korony i poczucia wspólnoty całego społeczeństwa.
We wtorek 1 kwietnia na Uniwersytecie Wileńskim można było zobaczyć unikatowe eksponaty – jeden z dwóch zachowanych egzemplarzy „Katechizmu” Matynasa Mažvydasa oraz pelerynę i biret Piotra Skargi – pierwszego rektora uczelni, która w chwili założenia nosiła nazwę Akademia i Uniwersytet Wileński Towarzystwa Jezusowego. W tym roku wileński uniwersytet świętuje 446 rocznicę wydania aktu fundacyjnego przez króla Stefana Batorego.