Finał drugiej edycji kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”

luty 2020
Finał drugiej edycji kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”

Finał drugiej edycji kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”

Zakończyła się druga edycja kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała”. Do naszego Stowarzyszenia napłynęło aż 2279 podziękowań i próśb do Lourdeńskiej Pani, które w imieniu naszych Korespondentów, 12 lutego 2020 roku przekazaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes. Za wszystkich uczestników akcji została także odprawiona Msza Święta.

Druga edycja kampanii „Lourdes – lek dla duszy i ciała” to internetowa kontynuacja niezwykle udanej akcji z 2018 roku, kiedy to przedstawiciele Stowarzyszenia Księdza Piotra Skargi zawieźli do Francji aż 51 760 podziękowań i próśb do Matki Bożej.

W tym roku każdy czciciel Maryi otrzymał od nas poświęcony medalik, wydany specjalnie z okazji 160. rocznicy objawień w Lourdes, ciekawą broszurę zawierającą życiorys św. Bernadety, historię objawień Maryjnych oraz modlitwy, a także możliwość przekazania swoich podziękowań i próśb do Matki Bożej.

Z tej możliwości skorzystało aż 2279 osób. Wszystkie podziękowania i prośby do Lourdeńskiej Pani przekazaliśmy 12 lutego 2020 roku do Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes - miejsca, które każdego roku jest celem milionów pielgrzymów z całego świata. Tego dnia za wszystkich, którzy wzięli udział w naszej kampanii, w Kaplicy Domu Pielgrzyma w Lourdes została odprawiona Msza Święta.

Zobacz inne kampanie Stowarzyszenia i Instytutu