Finał kolejnej edycji kampanii „Uzdrowienie Chorych”

lipiec 2020
Finał kolejnej edycji kampanii „Uzdrowienie Chorych”

Finał kolejnej edycji kampanii „Uzdrowienie Chorych”

6 lipca w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Rzymie, przed cudownym obrazem Matki Bożej Salus Infirmorum, została odprawiona kolejna Msza Święta za wszystkich uczestników kampanii „Uzdrowienie Chorych”.

 

W ramach tej inicjatywy każdy czciciel Matki Bożej Salus Infirmorum otrzymał książkę Uzdrowienie Chorych. Maryja – Święci – Cuda, która pomaga zrozumieć sens ludzkiego cierpienia, wraz z pięknym, perłowym różańcem, poświęconym przez kapłana oraz poświęconym wizerunkiem Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, przedstawiającym słynący cudami obraz z kościoła św. Marii Magdaleny w Rzymie.

 

Miło nam poinformować, że na początku lipca na ręce ojców kamilianów, opiekujących się kościołem, przekazaliśmy aż 1543 karty z podziękowaniami i prośbami do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.

 

Ojciec Gianfranco Lunardon, Sekretarz Generalny Zakonu Ojców Kamilianów, podkreślił, że ofiarowanie tak wielu kart od czcicieli Matki Bożej to dla niego za każdym razem olbrzymia radość. – Zawsze odczuwam wielkie emocje, widząc wielką wiarę i głębokie oddanie wiernych z Polski wobec Dziewicy Maryi – powiedział.

 

Ponadto sekretarz zakonu zapewnił nas, że będzie się modlił w intencji wszystkich uczestników tej kampanii, także 14 lipca we wspomnienie św. Kamila, patrona chorych i pracowników służby zdrowia oraz 22 lipca w św. Marii Magdaleny, patronki kościoła w Rzymie.

 

Od początku trwania kampanii przekazaliśmy do Rzymu już 46 069 podziękowań i próśb od wiernych z Polski.

 

Aby dołączyć do kolejnej edycji kampanii wystarczy odwiedzić stronę internetową www.Uzdrowienie-Chorych.pl