Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2021 rok

grudzień 2020
Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2021 rok

Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2021 rok

W tym roku nie mogło być inaczej – tradycja wydawania ściennego kalendarza „365 dni z Maryją” została podtrzymana. Nakładem Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi, dzięki zaangażowaniu dziesiątków tysięcy Darczyńców, drukarnie opuściło 830 tys. egzemplarzy kalendarza na rok 2021.

Kalendarz można zamówić, korzystając z tego linku.

W 20. już edycji naszego kalendarza utrzymaliśmy to, co najlepsze, dodając nowe treści. Każdą z kart przypisanych do konkretnego miesiąca zdobi wizerunek Matki Bożej Fatimskiej. I to właśnie sposobom przedstawiania Matki Pana Jezusa poświęcamy każdy miesiąc, przytaczając często zupełnie nieznane informacje o Maryjnych wizerunkach, takich jak Maestà, Assumpta czy Eleusa.

Nasz kalendarz jest tym samym nie tylko świadectwem wiary i pobożności, które najlepiej powiesić w ważnym dla nas miejscu domu. Jest także skarbcem wiedzy dla wszystkich czcicieli Matki Bożej oraz przystępnym kalendarium, odkrywającym przed oglądającym w każdym z miesięcy wszystkie obowiązujące święta kościelne, a także wspomnienia świętych i błogosławionych Kościoła katolickiego.

W domu każdego katolika, tak jak i w jego sercu, Matka Boża powinna zajmować wyjątkowe miejsce. Kalendarz „365 dni z Maryją”, z wizerunkiem Matki Zbawiciela, wzbogaconym nowym wyborem zdjęć z najpiękniejszych zakątków naszej ojczyzny, z pewnością może znaleźć swoje miejsce w każdym polskim domu.

Przez 20 lat rozesłaliśmy już 10 073 000 egzemplarzy kalendarza „365 dni z Maryją”. Aby znaleźć się w gronie jego szczęśliwych posiadaczy, wystarczy skorzystać z poniższego buttonu i zamówić kalendarz na specjalnie przygotowanej do tego stronie.