Niepokalane Serce Maryi jeszcze bardziej obecne w polskich, katolickich domach

maj 2022
Niepokalane Serce Maryi jeszcze bardziej obecne w polskich, katolickich domach

Niepokalane Serce Maryi jeszcze bardziej obecne w polskich, katolickich domach

Na początku kwietnia do ponad 250 000 polskich domów trafiły materiały z naszej najnowszej kampanii „Niepokalane Serce Maryi – poświęcam się Tobie!”. W pakiecie nasi Przyjaciele otrzymali duży, piękny wizerunek Matki Bożej z Jej Niepokalanym Sercem oraz folder z objaśnieniem nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. To bardzo ważne wezwanie do katolików w naszym kraju, aby po uroczystym akcie zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi podjęli się tej pobożnej praktyki, która jest kolejnym życzeniem Matki Bożej z Fatimy!

Obraz Bożej Rodzicielki w formacie A4, wydrukowany na dobrej jakości tekturce, z delikatnie tłoczoną złotą ramką, jest idealny do oprawienia i zawieszenia w widocznym miejscu domu lub mieszkania. Na odwrocie obrazu odnajdziemy Akt poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Zachęcamy do jego odmówienia, najlepiej w gronie całej rodziny, i odesłania do nas potwierdzenia. Wszystkie potwierdzenia zawieziemy do Sanktuarium Fatimskiego razem z bukietem w kształcie serca utworzonym z tysiąca róż od naszych Darczyńców!

Ale to nie wszystko. W przesyłce nasi Przyjaciele otrzymali również folder z wyczerpującym opisem nabożeństwa Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca wynagradzających za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Dzięki temu tysiące ludzi zacznie odprawiać to bardzo ważne nabożeństwo, którego chciała od nas Matka Boża w Fatimie! Każdego Darczyńcę i Przyjaciela Stowarzyszenia gorąco do tego zachęcamy!

To nie pierwsza tego typu akcja, jaką organizujemy. Wizerunki Niepokalanego Serca Maryi rozsyłamy od 2012 roku. Jak dotąd odbyły się cztery edycje tej kampanii. Łącznie do tej pory rozprowadziliśmy 1 116 684 tego typu wizerunków!