Ofiarowaliśmy Matce Bożej serce z tysiąca róż

czerwiec 2023
Ofiarowaliśmy Matce Bożej serce z tysiąca róż

Ofiarowaliśmy Matce Bożej serce z tysiąca róż

W niedzielę 21 maja u stóp figury Maryi w portugalskiej Fatimie złożyliśmy bukiet z 1000 róż oraz podziękowania i prośby do Matki Bożej nadesłane na adres Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi przez naszych drogich Dobrodziejów.

Ofiarowana Matce Bożej wiązanka biało-czerwonych kwiatów była pięknym zwieńczeniem naszej kampanii poświęcenia się przez sympatyków Stowarzyszenia Niepokalanemu Sercu Maryi. Zaproszenia do uczestnictwa w tej akcji wysłaliśmy do 100 tysięcy Polaków. Tylko tym razem zawieźliśmy do Fatimy potwierdzenie odmówienia 2400 aktów oddania się w opiekę Niepokalanemu Sercu Maryi. 

Ponadto złożyliśmy w fatimskim sanktuarium 300 intencji modlitewnych związanych z akcją „Twoje światło w Fatimie” oraz prawie 300 podziękowań i próśb do Matki Bożej przesłanych nam w ostatnim okresie przez Jej oddanych Czcicieli.

W intencji wszystkich uczestników tych kampanii nasi pracownicy odmówili trzy części Różańca Świętego oraz prosili świętych Hiacyntę i Franciszka o modlitwę wstawienniczą w miejscu ich spoczynku w bazylice fatimskiej.