Polacy kochają Najświętsze Serce Pana Jezusa! Dzięki naszej kampanii okażą to jeszcze mocniej!

lipiec 2022
Polacy kochają Najświętsze Serce Pana Jezusa! Dzięki naszej kampanii okażą to jeszcze mocniej!

Polacy kochają Najświętsze Serce Pana Jezusa! Dzięki naszej kampanii okażą to jeszcze mocniej!

W lipcu przeszło ćwierć miliona Polaków otrzymało materiały z najnowszej kampanii „Najświętsze Serce Pana Jezusa – poświęcam się Tobie!”. W przesyłce dla naszych Dobrodziejów znalazł się duży wizerunek Serca Jezusowego, folder poświęcony kultowi Bożego Serca oraz mniejsza naklejka z tym samym wizerunkiem. Uwaga! W akcji można wziąć udział także drogą internetową - szczegóły poniżej.

Akcja nawiązuje do zorganizowanej w kwietniu kampanii „Niepokalane Serce Maryi – poświęcam się Tobie!”. Dzięki nim nasi Przyjaciele będą mogli zawiesić obok siebie wizerunki dwóch Serc, najważniejszych dla każdego katolika! Oba wizerunki są tych samych wymiarów, utrzymane w podobnej stylistyce i doskonale komponujące się kolorystycznie. Zawieszone obok siebie na ścianie w widocznym miejscu będą nawiązywać do dawnej polskiej tradycji - kultu dwóch Serc w każdym katolickim domu.

Dzięki folderowi poświęconemu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa Polacy będą mogli przypomnieć sobie o ważnych zagadnieniach związanych z kultem Boskiego Serca, takich jak nabożeństwo Pierwszych Piątków Miesiąca, objawienia św. Małgorzaty Marii Alacoque, obietnice Pana Jezusa dla czcicieli Najświętszego Serca czy Koronka do Serca Jezusowego.

Gorąco zachęcamy wszystkich do odmówienia Aktu osobistego poświęcenia się Boskiemu Sercu, znajdującego się na odwrocie obrazka Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dodatkowym elementem pakietu jest naklejka z wizerunkiem Serca Jezusowego. Na jej odwrocie znajduje się potwierdzenie odmówienia Aktu Osobistego Poświęcenia się Bożemu Sercu, które (po odklejeniu naklejki) można wypełnić i odesłać do nas w załączonej kopercie, dzięki czemu imiona i nazwiska czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa zapiszemy w specjalnej Księdze, którą po zakończeniu kampanii zawieziemy do  Bazyliki  w Paray-le-Monial we Francji!

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie otrzymali w/w materiałów, przygotowaliśmy stronę internetową, na której w prosty sposób można je zamówić. Wystarczy kliknąć w poniższy baner, aby na nią trafić.