Święty Józefie - módl się za nami!

marzec 2022
Święty Józefie - módl się za nami!

Święty Józefie - módl się za nami!

Wspaniała propozycja duchowego przeżycia Wielkiego Postu. Oto nabożeństwo, które można samodzielnie odprawiać przez dziewięć kolejnych dni. Nowenna do św. Józefa stanowi osobiste zwrócenie się o wstawiennictwo ziemskiego opiekuna naszego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, a także patrona rodzin, ojców, kobiet w ciąży, robotników oraz osób umierających.

W dniu 19 marca Kościół Święty obchodzi uroczystość świętego Józefa, opiekuna Chrystusa i Jego Matki. Przygotujmy się do tego święta, odmawiając uroczystą nowennę do patrona rodzin, ojców i osób pracujących! Proponujemy Państwu niezwykle owocny sposób przeżycia Nowenny do św. Józefa – wystarczy dołączyć do kampanii poprzez wejście na stronę zapisu i zamówić subskrypcję materiałów z tego nabożeństwa.

Zachęcamy do skorzystania ze strony nowennadoswjozefa.pl i zapisania się na subskrypcję materiałów przygotowanych do odmawiania nowenny. Dzięki temu każdego dnia otrzymają Państwo email z rozważaniami i modlitwami. Treści przekazujemy zarówno w formie tekstowej, jak też i jako podcasty audio do odsłuchania na dowolnym urządzeniu.