Składamy serdeczne Bóg zapłać księżom kardynałom, arcybiskupom i biskupom, którzy w ostatnich tygodniach składali nam życzenia, zapewniali o wsparciu i modlitwie w naszej intencji. Dziękujemy za wyrazy wsparcia dla prowadzonej przez nasze Stowarzyszenie akcji przeciwko planom lewicy legalizacji związków homoseksualnych.
11 grudnia w Krakowie Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi wraz z Młodzieżą Wszechpolską zorganizowało pikietę przeciwko planom legalizacji w Polsce tzw. małżeństw homoseksualnych. Pikieta odbyła się w miejscu planowanego przez środowiska homoseksualne w tym czasie spotkania z senator Marią Szyszkowską SLD, która jeżdżąc po Polsce, przy współpracy z lobby homoseksualnym, promuje projekt ustawy legalizującej związki sodomickie.
Serdeczne "Bóg zapłać!" kierujemy do wszystkich Księży Biskupów i Duchownych, którzy w ostatnim czasie z tak wielką życzliwością i pasterską troską odpowiedzieli na naszą kampanie przeciwko planom liberalizacji prawa aborcyjnego w Polsce. 
Ostatnie kilkadziesiąt lat nauczania niemieckich pasterzy dowodzi niestety smutnej prawdzie, że za Odrą ginie katolicka wiara. Jak to możliwe? Czy Watykan akceptuje "nowoczesne oblicze Kościoła"?
Zapraszamy do lektury życzeń, kierowanych do Państwa na Święta Bożego Narodzenia oraz nadchodzący Rok Pański 2019 przez Prezesa Instytutu Ks. Piotra Skargi - Sławomira Olejniczaka.
... 
139
140
141
142
143