Czy nadchodzi Zielony Komunizm? Zobacz cały film Łukasza Korzeniowskiego

Prezentujemy Państwu pełną wersję szokującego dokumentu autorstwa reżysera PCh24TV Łukasza Korzeniowskiego. "Czy nadchodzi zielony komunizm?" to wizja dystopijnej przyszłości, która zaczyna spełniać się na naszych oczach. Opisana i udokumentowana w filmie "zielona" rewolucja ma dotyczyć każdego z nas, a cały dotychczasowy model życia ma odejść w zapomnienie.

Korzystają Państwo z samolotów do krótkich podróży turystycznych lub wyjazdów na wczasy? Będzie to zakazane lub radykalnie ograniczone. Jedzą Państwo mięso? Zostanie ono wyeliminowane i zastąpione sztucznym "mięsopodobnym" zestawem składników. Używają Państwo prądu do różnych urządzeń elektronicznych? Teraz każda minuta ładowania telefonu lub laptopa będzie liczona i limitowana. A może chcą Państwo dobrze ogrzać własne mieszkanie? Nawet na temperaturę w domach mogą nałożyć ograniczenia!

Każdy aspekt naszego indywidalnego życia ma być już wkrótce przeliczany na tzw. ślad węglowy. To ustalenie z oficjalnych dokumentów prawnych, takich jak traktaty międzynarodowe, deklaracje, rozporządzenia unijne.

Nowy dokument Łukasza Korzeniowskiego „Czy nadchodzi zielony komunizm?” pokazuje zręby zyskującej akceptację światowych przywódców i właścicieli wielkich korporacji, totalitarnej ideologii zrównoważonego rozwoju. Gładkie i niewinnie brzmiące nazwy takie jak "Power EU", "Fit for 55", "Miasto 15-minutowe" to elementy składowe programu wdrożenia tej ideologii na skalę globalną. O tym wszystkim mówią w naszym filmie redaktorzy: Łukasz Warzecha, Tomasz Cukiernik, Piotr Relich, Tomasz D. Kolanek, Marcin Austyn.

Polecamy Państwu obejrzenie całości filmu "Czy nadchodzi zielony komunizm?" oraz podzielenie się linkiem do nagrania z Państwa bliskimi i znajomymi. W przypadku tej produkcji szczególnie zależy nam na szerokim rozpropagowaniu w opinii publicznej informacji i opinii, które zostały w niej zawarte. Miliony Polaków nie zdają sobie sprawy ze skali zagrożeń, jakie unoszą się nad naszym dotychczasowym modelem życia.

Zachęcamy także do lektury bezpłatnego ebooka, który szerzej przybliża poruszoną w filmie tematykę, wskazując też na źródła elementów składających się na ideologię zrównoważonego rozwoju. Ebook autorstwa Agnieszki Stelmach "Zrównoważony rozwój - zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia odnajdą Państwo tutaj:

ebook.piotrskarga.pl/zrownowazony-rozwoj



PiotrSkarga.pl
W naszym cyklu krótkich rozmów z Prezesem Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi tym razem nawiązujemy do modelu funkcjonowania Stowarzyszenia i zarazem problemów, jakie napotykają te środowiska, które łatwe i szybkie zyski przedkładają nad własną niezależność. Dlaczego środowiska katolickie powinny działać samodzielnie, bez szukania pomocy ze strony rządu lub międzynarodowych korporacji – o tym właśnie mówi Prezes Sławomir Olejniczak.
Czym jest śmierć i dlaczego współczesna kultura z bylejakością obchodzi się z tym pojęciem? A przecież jej bezpośrednie doświadczenie, które w odniesieniu do bliskiej osoby każdy z nas mógł już przebyć, daje dużo więcej niż dziesiątki przeczytanych w tym temacie książek. Z problemem śmierci, a szczególnie z jego rozumieniem po katolicku, zmierzył się gość krakowskiego Klubu PCh ojciec Bolesław Słota.
Film inspirujący do zadumy w Wielkim Poście, odwołujący się do przekazu opartego na Piśmie św., to doskonały fundament dla przeżywania czasu oczekiwania na Święto Zmartwychwstania Pańskiego.
Czy na początku XXI wieku spodziewaliśmy się, że imię Mohammed będzie jednym z popularniejszych imion w Europie, albo że co czwarty mieszkaniec Gdańska i jeden z trzech Rzeszowa będzie Ukraińcem? O problemie migracji w Europie mówił redaktor Bogdan Dobosz w czasie spotkania Klubu „Polonia Christiana” w Warszawie w końcu stycznia 2023 roku.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej wypowiedzi Prezesa SKCh im. Ks. Piotra Skargi Sławomira Olejniczaka, który podsumował dotychczasowe starania naszego środowiska o wprowadzenie do debaty wokół Synodu o synodalności mocnego, katolickiego głosu wiernych przywiązanych do Tradycji i Magisterium Kościoła Katolickiego. Choć sam Synod jeszcze trwa, to jednak jego dwie pierwsze fazy – diecezjalna i krajowa – dobitnie zobrazowały kryzys społecznej recepcji Kościoła. W tym chaosie pojęć, postulatów i problemów nasz głos zdołał się przebić i zyskać zainteresowanie niemałej liczby katolików.