Dołącz do wspólnej modlitwy z Apostolatem Fatimy - już w ten piątek!

2025-03-04 00:00:00
Dołącz do wspólnej modlitwy z Apostolatem Fatimy - już w ten piątek!
Już 7 marca, w pierwszy piątek miesiąca, punktualnie o godzinie 15:00 w Bazylice Bożego Ciała położonej na krakowskim Kazimierzu (ul. Bożego Ciała 26) odbędzie się kolejna wspólna modlitwa Przyjaciół i Dobrodziejów Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi: w szczególności zaś Apostołów Fatimy i Przyjaciół „Przymierza z Maryją”. Zapraszamy do wspólnego przeżywania godziny Męki Pańskiej.

To nie tylko wspólna modlitwa, ale też doskonała okazja do spotkania z Apostołami Fatimy – ludźmi kierującymi się  i wcielającymi w życie wartości chrześcijańskie! Dzięki wieloletniej, ofiarnej pracy działaczy i wolontariuszy naszego Stowarzyszenia, udało nam się zgromadzić we wspólnocie Apostolatu kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Wraz z nimi - osobiście lub na odległość - przeżywamy liczne wydarzenia, prowadzimy comiesięczne modlitwy, jak również pielgrzymujemy do portugalskiej Fatimy.

Czyż może być lepsza okazja - prócz samej Środy Popielcowej - do rozpoczęcia godnego przeżywania okresu Wielkiego Postu i podjęcia osobistych postanowień, jeśli nie spotkanie w gronie ludzi pobożnych i dobroduszynych? Tę okazję stwarzają właśnie comiesięczne spotkania modlitewne Apostolatu Fatimy oraz przyjaciół „Przymierza z Maryją”, które organizujemy w każdy pierwszy piątek miesiąca.

Wszystkich zainteresowanych wspólną modlitwą (szczególnie z Krakowa i okolic) zapraszamy do osobistego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Odbędzie się ono na krakowskim Kazimierzu, w Bazylice Bożego Ciała, już w ten piątek tj. 7 marca 2025 r. o godz. 15:00.

Natomiast osoby, które z różnych przyczyn nie mogą wziąć udziału w modlitwie na miejscu, prosimy o duchową obecność i łączność z nami za pośrednictwem internetu. Całość wydarzenia będzie transmitowana na kanale "Przymierze z Maryją". Okno transmisji pojawi się na stronie kanału:

https://www.youtube.com/@przymierzezmaryjatv7069/streams 



piotrskarga.pl




Nazywany jest Szaleńcem Niepokalanej. Wiedział, że Maryja jest papierkiem lakmusowym, który mówi o prawdziwości naszego katolicyzmu. Był przekonany, że jeśli ktoś zawierzy Maryi, nigdy się nie zawiedzie. O heroiczności i niegasnącym zapale św. Maksymiliana Kolbego opowie redaktor naczelny „Przymierza z Maryją" już we wtorek 8 kwietnia 2025 roku podczas spotkania Klubu „Polonia Christiana" we Wrocławiu.
Takie wydarzenie już się nie powtórzy! Przypadające w tym roku milenium koronacji Bolesława Chrobrego wymaga godnego upamiętnienia i refleksji nad obecnym stanem Rzeczypospolitej. Jeśli przywracać blask naszej Ojczyźnie, to właśnie przez przywołanie najpiękniejszych momentów z jej dziejów – chwil potęgi, niezależności i rozkwitu chrześcijaństwa. Wspólnie uczcijmy 1000-lecie Królestwa Polskiego uroczystą konferencją w Warszawie. Rejestracja już trwa – liczba miejsc ograniczona!
19 marca bieżącego roku, w uroczystość św. Józefa, przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi odwiedzili rzymską bazylikę poświęconą Oblubieńcowi Najświętszej Maryi Panny, znajdującą się na terenie dzielnicy Trionfale (San Giuseppe al Trionfale), by wziąć udział we Mszy Świętej w intencji wszystkich naszych Przyjaciół i Dobrodziejów - uczestników dwóch kampanii.
Od kanonizacji libańskiego duchownego, świętego Szarbela, minęło już blisko pół wieku ale historie z Jego życia i dokonanych cudach budzą nadal wielkie zainteresowanie. O kanonizowanym 9 października 1977 roku Jusufie Antunemie Machlufemie, czyli świętym Szarbelu, będzie się można więcej dowiedzieć podczas spotkań Klubów „Polonia Christiana” w Szczecinie, Stargardzie i Choszcznie. Na spotkaniach pod tytułem „Święty Szarbel i Jego cuda” będą obecne z relikwie libańskiego świętego.
O tym nie usłyszą Państwo w mediach głównego nurtu! Zapraszamy na serię spotkań, podczas których odsłaniamy kulisy i mechanizmy planu wprowadzenia ideologicznej cenzury na masową skalę, który pod hasłami walki z tzw. misinformacją, dezinformacją i malinformacją już realizuje się na naszych oczach. Kreatorzy planu zaczynają od największych platform społecznościowych w internecie, ale możemy być pewni, że na tym nie skończą...