ePCh24.pl - nowa platforma z dostępem do cyfrowych wydań Polonia Christiana

2015-12-28 00:00:00
ePCh24.pl - nowa platforma z dostępem do cyfrowych wydań Polonia Christiana
Wspaniała wiadomość dla wszystkich czytelników pisma „Polonia Christiana”. Uruchomiliśmy zupełnie nowy serwis, który pozwala na zakupienie cyfrowej wersji dwumiesięcznika. Na wszystkich odwiedzających serwis EPCh24.pl czeka bogata paleta możliwości nabycia lub czytania prosto ze strony www wszystkich numerów „Polonia Christiana”.

Wydawca magazynu - Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi – wykonał wielki ukłon w stronę fanów technologii mobilnych oraz użytkowników tabletów i smartfonów. Dzięki nowej platformie użytkownicy uzyskają możliwość zakupu każdego numeru „Polonia Christiana” w formacie PDF, który pozwala na komfortową lekturę najlepszego ilustrowanego magazynu dla katolików na ekranach komputera, tabletu czy smartfona. 

Uwaga! Dostęp do pierwszych 5 stron każdego numeru dwumiesięcznika jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę epch24.pl i w prosty sposób założyć konto.

Jednym z nowych produktów, dostępnym przy każdym numerze „Polonia Christiana” jest Temat Numeru, a więc seria kluczowych tekstów z dossier każdego wydania. Można go nabyć za symboliczną opłatą. Oprócz tego, wydawca przygotował możliwość zakupu abonamentu, dzięki któremu czytelnicy będą mogli uzyskać dostęp do całego archiwum pisma online na wybrany przez siebie okres.

Zupełnie nowym elementem w ofercie jest e-prenumerata magazynu „Polonia Christiana”. Dzięki niej każdy kolejny numer magazynu prenumerator otrzyma dosłownie kilka chwil po wydaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.epch24.pl i zapoznania się z pełną ofertą wydań cyfrowych naszego pisma.

Ceny wszystkich produktów zostały obniżone w stosunku do ich odpowiedników w wersji drukowanej. Ponadto, na wszystkich czytelników „Polonia Christiana” i użytkowników ePCh24.pl czeka szereg promocji i kodów rabatowych, o których będziemy na bieżąco informować w newsletterach portalowych. Zachęcamy do dołączenia do grona subskrybentów bezpłatnych newsletterów PCh24.pl – wystarczy kliknać w ten link, aby zapisać się na biuletyn.
 
Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, spokoju, zdrowia i radości życzą Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi Wielkanoc A.D. 2025
W sobotę 12 kwietnia wielotysięczny pochód przeszedł ulicami Krakowa pod Wawel by uczcić tysiąclecie Korony Polskiej. Marsz zorganizowany został przez powstały w Krakowie Społeczny Komitet im. Bolesława Chrobrego, w którego skład weszło także Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi. Organizując milenijne obchody chcemy nie tylko przypomnieć o doniosłych chwilach w dziejach naszej Ojczyzny, ale także wskazać młodemu pokoleniu, jak ważne są idee jednoczące naród wokół Korony i poczucia wspólnoty całego społeczeństwa.
We wtorek 1 kwietnia na Uniwersytecie Wileńskim można było zobaczyć unikatowe eksponaty – jeden z dwóch zachowanych egzemplarzy „Katechizmu” Matynasa Mažvydasa oraz pelerynę i biret Piotra Skargi – pierwszego rektora uczelni, która w chwili założenia nosiła nazwę Akademia i Uniwersytet Wileński Towarzystwa Jezusowego. W tym roku wileński uniwersytet świętuje 446 rocznicę wydania aktu fundacyjnego przez króla Stefana Batorego.
Nazywany jest Szaleńcem Niepokalanej. Wiedział, że Maryja jest papierkiem lakmusowym, który mówi o prawdziwości naszego katolicyzmu. Był przekonany, że jeśli ktoś zawierzy Maryi, nigdy się nie zawiedzie. O heroiczności i niegasnącym zapale św. Maksymiliana Kolbego opowie redaktor naczelny „Przymierza z Maryją" już we wtorek 8 kwietnia 2025 roku podczas spotkania Klubu „Polonia Christiana" we Wrocławiu.
Takie wydarzenie już się nie powtórzy! Przypadające w tym roku milenium koronacji Bolesława Chrobrego wymaga godnego upamiętnienia i refleksji nad obecnym stanem Rzeczypospolitej. Jeśli przywracać blask naszej Ojczyźnie, to właśnie przez przywołanie najpiękniejszych momentów z jej dziejów – chwil potęgi, niezależności i rozkwitu chrześcijaństwa. Wspólnie uczcijmy 1000-lecie Królestwa Polskiego uroczystą konferencją w Warszawie. Rejestracja już trwa – liczba miejsc ograniczona!