Już jest! Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2022 rok

listopad 2021
Już jest! Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2022 rok

Już jest! Kalendarz „365 dni z Maryją” na 2022 rok

Wielki powrót naszej najpopularniejszej, cyklicznej kampanii! Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi właśnie wydało nowy kalendarz „365 dni z Maryją” na 2022 rok. Już 610 000 naszych wyjatkowych kalendarzy ściennych trafiło do polskich domów dzięki nieustannie wielkiemu zainteresowaniu katolików w całym kraju.

To już 21. edycja naszego kalendarza, który co roku przystraja setki tysięcy domów i mieszkań w całej Polsce. Kalendarz na 2022 rok zawiera wszystkie charakterystyczne cechy, z których nasza seria jest od zawsze kojarzona: wizerunek Matki Bożej Fatimskiej w figurze, która cudownie zapłakała w Nowym Orleanie w 1972 roku oraz zdjęcia najpiękniejszych polskich krajobrazów na każdy miesiąc. Oczywiście nie zabrakło tutaj także wszystkich świąt kościelnych, zarówno nakazanych, jak i nieobowiązkowych, co jest szczególną wartością dla każdego katolika i czymś rzadko spotykanym na dzisiejszym, komercyjnym rynku wydawniczym.

Jak zawsze podjęliśmy w naszym kalendarzu również wybrany, pobożnościowy temat, którym tym razem są święci Kościoła katolickiego szczególnie rozpoznawalni ze względu na praktykowanie kultu maryjnego. Czytelnik dowie się z kart naszego kalendarza np. tego, jakie sakramentalium ofiarował Kościołowi za pośrednictwem Maryi św. Szymon Stock, jaką modlitwę napisał św. Bernard czy też co zawarł w swojej wielkiej, maryjnej książce św. Alfons Maria Liguori.

Dotychczas, od 2002 roku, rozesłaliśmy już 10 673 000 egzemplarzy wszystkich edycji kalendarza „365 dni z Maryją”. Aby dołączyć do tego wielkiego grona posiadaczy najpiękniejszego kalendarza maryjnego w Polsce, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i zamówić go na specjalnie przygotowanej do tego stronie. Serdecznie zapraszamy!