Krucjata przeciwko ”Europride” w TVN Warszawa

2010-07-05 00:00:00
Krucjata przeciwko ”Europride” w TVN Warszawa

1 lipca 2010 r. w studiu TVN Warszawa w programie „Miejski Reporter” wystąpiła Katarzyna Stępkowska z Krucjaty - Młodzi w Życiu Publicznym. Przedstawicielka Krucjaty zabrała głos przeciwko zbliżającej się homoseksualnej paradzie w stolicy. Niestety, redaktor prowadzący program uniemożliwił jej pełną prezentację poglądów, a w trakcie emisji pokazano amoralne i obraźliwe obrazy.

Środowiska pederastów, które kreują się na osoby szykanowane przez społeczeństwo, w rzeczywistości przepełnione są agresją i nienawiścią szczególnie do katolików – komentuje wizytę w TVN Katarzyna Stępkowska. – Sam tytuł parady „Nie lękajcie się” jest bluźnierczą kpiną ze słów papieża Jana Pawła II , który wypowiedział te słowa do swych rodaków by dodać im otuchy do walki ze złem. Organizatorzy powinni skorzystać z innych słów Ojca Świętego, który jasno określił zachowania pederastów jako dewiacyjne. W przeciągu historii świata dewiacja zawsze była powodem do wstydu. Pederaści próbują nas zobojętnić na promowane przez siebie dewiacje i zboczenia. Dziś organizują parady, jutro będą domagać się legalizacji małżeństw osób tej samej płci, a pojutrze zażądają adopcji dzieci! Nie pozwólmy na to!

***

W dniach 9-18 lipca 2010 r. w Warszawie odbędzie się impreza Europride, której zwieńczeniem ma być największa parada homoseksualna w Europie Środkowo-Wschodniej. Według organizatorów ma ona zgromadzić ok. 70 tys. uczestników.

Krucjata – Młodzi w Życiu Publicznym zabiera głos w mediach m.in. w obawie przed deprawacją dzieci i młodzieży, a także w związku z tym, że takie niemoralne parady mają na celu skłonienie do akceptacji „małżeństw” homoseksualnych, a następnie adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Zachęcamy również do wysyłania protestów przeciwko promocji homoseksualizmu w Warszawie: http://www.protestuj.pl/.

Krucjata – Młodzi w Życiu Publicznym
We wtorek 1 kwietnia na Uniwersytecie Wileńskim można było zobaczyć unikatowe eksponaty – jeden z dwóch zachowanych egzemplarzy „Katechizmu” Matynasa Mažvydasa oraz pelerynę i biret Piotra Skargi – pierwszego rektora uczelni, która w chwili założenia nosiła nazwę Akademia i Uniwersytet Wileński Towarzystwa Jezusowego. W tym roku wileński uniwersytet świętuje 446 rocznicę wydania aktu fundacyjnego przez króla Stefana Batorego.
Nazywany jest Szaleńcem Niepokalanej. Wiedział, że Maryja jest papierkiem lakmusowym, który mówi o prawdziwości naszego katolicyzmu. Był przekonany, że jeśli ktoś zawierzy Maryi, nigdy się nie zawiedzie. O heroiczności i niegasnącym zapale św. Maksymiliana Kolbego opowie redaktor naczelny „Przymierza z Maryją" już we wtorek 8 kwietnia 2025 roku podczas spotkania Klubu „Polonia Christiana" we Wrocławiu.
Takie wydarzenie już się nie powtórzy! Przypadające w tym roku milenium koronacji Bolesława Chrobrego wymaga godnego upamiętnienia i refleksji nad obecnym stanem Rzeczypospolitej. Jeśli przywracać blask naszej Ojczyźnie, to właśnie przez przywołanie najpiękniejszych momentów z jej dziejów – chwil potęgi, niezależności i rozkwitu chrześcijaństwa. Wspólnie uczcijmy 1000-lecie Królestwa Polskiego uroczystą konferencją w Warszawie. Rejestracja już trwa – liczba miejsc ograniczona!
19 marca bieżącego roku, w uroczystość św. Józefa, przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi odwiedzili rzymską bazylikę poświęconą Oblubieńcowi Najświętszej Maryi Panny, znajdującą się na terenie dzielnicy Trionfale (San Giuseppe al Trionfale), by wziąć udział we Mszy Świętej w intencji wszystkich naszych Przyjaciół i Dobrodziejów - uczestników dwóch kampanii.
Od kanonizacji libańskiego duchownego, świętego Szarbela, minęło już blisko pół wieku ale historie z Jego życia i dokonanych cudach budzą nadal wielkie zainteresowanie. O kanonizowanym 9 października 1977 roku Jusufie Antunemie Machlufemie, czyli świętym Szarbelu, będzie się można więcej dowiedzieć podczas spotkań Klubów „Polonia Christiana” w Szczecinie, Stargardzie i Choszcznie. Na spotkaniach pod tytułem „Święty Szarbel i Jego cuda” będą obecne z relikwie libańskiego świętego.
Cookies

Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookies do poprawnego funkcjonowania zawartych w nim treści oraz do innych celów, takich jak dopasowywanie i wyświetlanie reklam spersonalizowanych.

Możesz wybrać, które kategorie plików będą używane - w ustawieniach.