Ksiądz Glas odprawił Mszę Świętą za naszych Darczyńców

lipiec 2022
Ksiądz Glas odprawił Mszę Świętą za naszych Darczyńców

Ksiądz Glas odprawił Mszę Świętą za naszych Darczyńców

W Wielkiej Brytanii, gdzie posługuje ks. Piotr Glas, dobrze znany z łamów naszej telewizji PCh24.tv, została odprawiona Msza Święta za uczestników kampanii propagującej objawienia Matki Bożej w japońskiej Akicie. Znany rekolekcjonista wzniósł do Boga prośby i podziękowania polskich katolików w szczególnym dniu - rocznicy objawienia się Maryi w 1973 roku w Akicie.

6 lipca 1973 roku japońska zakonnica Agnieszka Sasagawa, choć była już zupełnie głucha, usłyszała głos dobiegający z drewnianej figury Matki Bożej w kaplicy niewielkiego klasztoru w Akicie. Maryja obiecała wtedy siostrze uzdrowienie oraz wezwała do modlitwy różańcowej wynagradzającej za grzechy świata. Było to jedno z pierwszych z serii objawień, które wstrząsnęły Japonią i światem, nazywanych czasami „drugą Fatimą”.

W rocznicę tego ważnego wydarzenia, o godz. 13:00 czasu polskiego została odprawiona Msza Święta za Przyjaciół Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi, którzy nadesłali 132 karty ze swoimi podziękowaniami i prośbami do Matki Bożej z Akity. 

Matko Boża z Akity, módl się za nami!