Powstaje nowy odcinek „Władców świata”. Wesprzyj kampanię ujawniania kulisów globalnego rządzenia!

maj 2023
Powstaje nowy odcinek „Władców świata”. Wesprzyj kampanię ujawniania kulisów globalnego rządzenia!

Powstaje nowy odcinek „Władców świata”. Wesprzyj kampanię ujawniania kulisów globalnego rządzenia!

Realnie rządzi ten, kogo nie wolno krytykować – ta maksyma od wieków sprawdza się na każdym kontynencie, obnażając prawdę o mechanizmach podejmowania decyzji, regulujących nasze życie. Po sukcesie pierwszego odcinka cyklu „Władców świata” Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi przystępuje do produkcji drugiego materiału o niemniej kontrowersyjnym światowym liderze niż Bill Gates – bohater pierwszego odcinka „Władców świata”.

 

Prawda ukryta

 

Wielcy tego świata niechętnie odsłaniają kulisy swojego prawdziwego wpływu na decyzje, które potem pokornie wdrażają rządy krajowe i organizacje międzynarodowe. Niezależność i suwerenność w wykonaniu nawet tych największych i najsilniejszych – wydawałoby się – państw, organizacji międzynarodowych i organizacji pozarządowych są odstawiane w kąt gdy tylko w perspektywie bonusu pojawia się „odpowiednia” kwota lub posada.

 

Potężne fundacje, działające dzięki pieniądzom przekazywanym przez korporacje (notabene dysponujące budżetami większymi niż budżety wielu państw), wiedzą jak kupować sojuszników i pokornych wykonawców planów spisywanych w zaciszu gabinetów. Dyktat wielkich za nic ma opinię publiczną i często traktuje mechanizmy demokratyczne wyłącznie jako fasadę i zasłonę dla własnych celów. W imię demokracji po prostu depczą oni demokrację.

 

Ujawnimy kuźnie niebezpiecznych idei i decyzji

 

Walka z takimi mechanizmami nie jest traktowana przez polityków jako priorytet, czego przykładem były chociażby zakulisowe działania i wpływy na osoby podejmujące decyzję o wyznaczeniu Kataru gospodarzem mistrzostw w piłce nożnej. Ujawnienie afery nie spowodowało głębszej refleksji nad tym, jak w przyszłości uchronić się przed korupcją polityczną. To oczywiście nie jedyny przykład powiązań wielkiego kapitału z wielką polityką.

 

Dlaczego tak się dzieje? Komu służy zamrażanie chorych sieci powiązań i manipulacji? Kto wyznacza trendy ideowe i dlaczego nowi dyktatorzy polityki światowej są tak wrogo nastawieni do cywilizacji chrześcijańskiej, opartej o ład moralny i wartości cementujące społeczeństwa? Odpowiedzi na takie pytania pomogą znaleźć kolejne odcinki „Władców świata”, z których pierwszy – poświęcony Billowi Gatesowi – już jest dostępny dla zainteresowanych. Film ten spotkał się z życzliwym przyjęciem opinii publicznej i przyciągnął tłumy do sal kinowych.

 

Znając cenzorskie zapędy mediów społecznościowych, na ten moment nie chcemy ujawniać tego, kto będzie bohaterem drugiego odcinka. Na tę chwilę możemy tylko zdradzić, że drugi odcinek „Władców świata” będzie poświęcony postaci tyleż tajemniczej, ile wpływowej, narzucającej swoją narrację zmian społecznych, jakie dokonują się na naszych oczach. Jego produkcja ruszyła w końcówce maja.

 

Rozpoczynamy pracę nad nowym odcinkiem – od naszych Darczyńców zależą jego losy

 

Nasza ekipa filmowa, z reżyserem Piotrem Relichem na czele, rozpoczęła pracę nad drugą częścią serii „Władcy świata". Po pierwszym odcinku o Billu Gatesie, tym razem przedstawimy sylwetkę światowego ideologa, którego możemy zaliczyć do grona „władców tego świata” nie ze względu na wielki kapitał, ale ze względu na sprawczość jego pomysłów i recept pisanych w duchu „nowego porządku” światowego.

 

Planujemy, że docelowo seria „Władcy świata”, tworzona przez fachowców występujących w naszych mediach (szczególnie na portalu PCh24.pl i w telewizji PCh24TV) pokaże prawdziwe oblicza najbogatszych biznesmenów, naukowców i przedsiębiorców, którzy swoje fortuny i wiedzę zaangażowali w przemianę świata według własnych wizji!

 

Każdy z nas może wspomóc powstawanie serialu o trudnej rzeczywistości XXI wieku (wystarczy skorzystać z poniższego buttonu). Wszyscy Darczyńcy otrzymają przedpremierowo dostęp do nowego odcinka serialu, zaraz po zakończeniu prac, a więc prawdopodobnie już w IV kwartale tego roku.

 

Zobaczmy, kto rządzi rządami na świecie i zobaczmy, kogo krytyka budzi reakcję budowniczych nowego ponadpaństwowego superpaństwa, w którym prawa jednostek sprowadzane są do minimum w zderzeniu z aparatami państwowymi i kapitałem korporacji. Wspólnie zbudujmy serię „Władcy świata”, która kompleksowo omówi zagrożenia tak słabo lub w ogóle nieobecne w mediach głównego nurtu.

 

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi wraz z ekipą filmową PCh24TV zachęca do wspierania tej odważnej i potrzebnej produkcji filmowej, otwierającej oczy i uczącej prawdę! Każdy datek – wedle Państwa możliwości i uznania – przybliży i przyspieszy realizację nowej odsłony „Władców świata”.