„Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”

marzec 2020
„Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”

„Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”

Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi zachęca do udziału w nowej wielkopostnej kampanii „Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”. Każdy uczestnik tej akcji otrzyma wizerunek Oblicza Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego oraz folder informacyjny na temat tej relikwii. Aby zamówić pakiet, wystarczy wypełnić formularz na stronie www.calunturynski.org.

Całun Turyński to płótno, w które owinięte było ciało Pana Jezusa po ukrzyżowaniu. Jest on więc niezwykłym świadectwem zwycięstwa Boga nad śmiercią i złem, jak również szczegółowym zapisem okrutnej męki, przez jaką przeszedł dla nas Syn Boży.

Chcąc uwrażliwić tysiące naszych bliźnich na męczeńską śmierć Zbawiciela i pogłębić ich wiedzę na temat tej niezwykle cennej relikwii, nasze Stowarzyszenie przygotowało wyjątkowy pakiet „Spójrz na Oblicze Bożej Miłości”.

Każdy kto odwiedzi stronę internetową www.calunturynski.org i wypełni formularz zamówieniowy otrzyma tkaninę z wizerunkiem Oblicza Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego, a także folder zawierający wiele cennych informacji o jego pochodzeniu, historii, a nawet o tym, co na podstawie Całunu możemy dowiedzieć się o Męce Pańskiej. Zachęcamy do udziału w naszej kampanii!

PiotrSkarga.pl