Paryska prefektura wydała wojnę islamskim radykałom. Po zidentyfikowaniu i rozwiązaniu przez ministra spraw wewnętrznych Claudea Géanta islamskiej grupy "Forsane Alizza", policyjne służby wywiadowcze śledziły radykałów „głoszących antyfrancuskie poglądy godzące w wartości republikańskie”.
Holenderski dziennik „DeTelegraaf” donosi, że setki kolumbijskich dzieci odebranych rodzicom, zostało nielegalnie zaadoptowanych przez Holendrów. 
W krajach, gdzie katolicyzm jest największym wyznaniem, wiara w Boga jest najbardziej wyrazista. Pokazała to międzynarodowa ankieta, przeprowadzona przez uniwersytet w Chicago. Okazuje się, że wiara w Boga jest najsilniejsza na Filipinach, co potwierdziło 94 proc. badanych, a najgorzej sytuacja przedstawia się na terenach byłej NRD – tylko 13 procent. 
Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Brytyjskiej Rady ds. Psychoterapii, terapeuta, który zaproponuje klientowi szukającemu pomocy terapię pozwalającą przezwyciężyć homo-skłonności, dopuszcza się przestępstwa. 
 Shin urodził się w obozie nr 14, w którym więźniowie przetrzymywani są aż do śmierci. Opowiada o tym, że widział jak sześcioletnia dziewczynka została zakatowana przez nauczyciela tylko dlatego, że ukrywała w kieszeni pięć ziaren kukurydzy. On sam po powieszeniu matki i zamordowaniu brata, był torturowany. Zawieszono go na haku, przebijając brzuch i wymachiwano nim nad ogniem.
Fundacja Pro – prawo do życia zorganizowała w pięciu miastach Polski pikiety przeciwko planom Ruchu Palikota, mającym na celu m.in. liberalizację obecnej ustawy aborcyjnej. Obrońcy życia ujawniają kulisy tego zbrodniczego projektu.
Gospodarka a zwłaszcza sektor energetyczny to główny obszar aktywności zagranicznych służb wywiadowczych w naszym kraju. Największe zainteresowanie wzbudza wśród wschodnich sąsiadów Polski.
W irlandzkim parlamencie pojawił się projekt ustawy zakazującej odradzania aborcji i zezwalającej na zabijanie dzieci nienarodzonych. Pomysłodawcami wprowadzenia zbrodniczego prawa są socjaliści. 
W trakcie okresu wielkanocnego anglikanie zgłaszają chęć przystąpienia do Kościoła. Kolejne wspólnoty powstają w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.
Katolicka Portugalia odcina się od swych korzeni. Coraz więcej osób odchodzi od wiary katolickiej. Rośnie liczba osób należących do wspólnot protestanckich. Efekty swych badań przedstawiło Centrum Studiów Religijnych i Kulturalnych Portugalskiego Uniwersytetu Katolickiego w Porto.
... 
14
15
16
17
18
19
20
21
22
...