W sobotę wieczorem z Okna Życia w Radomiu odebrano niemowlę - dziewczynkę. Miejsce, gdzie można zostawić anonimowo dziecko, znajduje się w domu sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przy ulicy Struga. Wicedyrektor radomskiej Caritas ks. Robert Kowalski poinformował, że to pierwsze niemowlę pozostawione w radomskim Oknie.
Sąd apelacyjny zatwierdził budowę wielkiego meczetu. W Marsylii liczbę muzułmanów szacuje się już na 250 tysięcy, nowe centrum muzułmańskiego kultu stanie się symbolem ekspansji islamu.
Ciekawe badania przeprowadził w Stanach Zjednoczonych psycholog, prof. Azim F. Shariff wraz z kolegami z uniwersytetu stanowego w Oregonie. Prof. Shariff postanowił sprawdzić, jaki wpływ na poziom przestępczości ma wiara w istnienie piekła i nieba.
Francuska Partia Socjalistyczna, która zdobyła niedawno większość parlamentarną, a jej lider, Francois Hollande został prezydentem, staje się kołem zamachowym lewackich idei postępowych. Jej przedstawiciele zapowiadają, że w ciągu roku wprowadzą instytucję homomałżeństwa.
Brytyjski „The Independent” opublikował wstrząsający artykuł nt. niewolnictwa wśród Arabów. Dotyczył on poniżającego traktowania Azjatów, szukających pracy w państwach arabskich i czarnoskórych uchodźców. 
Dwie świątynie chrześcijańskie w Kenii w mieście Garissa zostały obrzucone granatami. To nie pierwsze krwawe zamachy na chrześcijan w tym kraju. Odpowiedzialność za mordy ponoszą powiązani z Al – Kaidą islamiści.  
„Dwa tygodnie dla wolności” to hasło trwającej w Stanach Zjednoczonych kampanii protestacyjnej. Jest ona odzewem na skandaliczną ustawę o ubezpieczeniach zdrowotnych, która została wprowadzona przez administrację Obamy. Zobowiązuje ona instytucje katolickie do finansowania ubezpieczeń pokrywających środki antykoncepcyjne oraz zabiegi aborcji i sterylizacji.
Dotychczasowy biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej Marian Rojek został mianowany nowym ordynariuszem diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Decyzja papieża Benedykta XVI została ogłoszona dziś w południe.
Obywatelski, narodowy marsz w obronie życia odbył się w Brasílii. Wzięły w nim udział ruchy społeczne występujące przeciw depenalizacji, czyli zniesieniu prawa zabraniającego przeprowadzania aborcji w tym kraju. Organizatorem marszu był obywatelski ruch w obronie życia „Brazylia bez aborcji”.
Słynny aktor zabrał głos w sprawie dopuszczenia pederastów do pełnienia funkcji opiekunów i wychowawców w Boy Scouts of America - jednej z największych organizacji skautowskich w USA. Norris ujawnia również związki jednego z liderów BSA z pro-homoseksualną administracją Obamy.
1
2
3
4
5
6
7
...