Ciało generała Sławomira Petelickiego zostało znalezione przez jego żonę wczoraj popołudniu, w garażu domu w którym mieszkał. Wiele wskazuje na to, że bezpośrednim powodem śmierci twórcy jednostki specjalnej GROM była rana postrzałowa głowy. Prokuratura już dzisiaj może podjąć decyzję o wszczęciu śledztwa.
Portal LifeSiteNews.com opublikował na swojej stronie nazwiska 15. konserwatywnych polityków, którzy przyczynili się do przyjęcia w drugim czytaniu skandalicznej ustawy o transseksualizmie. 
Reforma dzieli społeczeństwo na tych z poprzedniego pokolenia, którzy mieli jedną wspólną edukację historyczną i na tych z nowego pokolenia – po reformie minister Hall. Ci ostatni zostają pozbawieni wspólnego nauczania na poziomie klasy 2 i 3 licealnej. To jest właśnie główna przyczyna, dla której protestujemy - mówi prof. Andrzej Nowak w wywiadzie zamieszczonym na Portalu Arcana.
Fiński Sąd Najwyższy ukarał polityka-blogera za nieprzychylne komentarze na temat islamu. Nie ma wątpliwości, że orzeczenie fińskiego trybunału stanowi duży cios dla wolności słowa w Europie, coraz częściej zabraniającej jakiejkolwiek – nawet opartej na faktach – krytyki wyznawców islamu.
Stanowczy protest przeciwko przyznaniu najwyższego odznaczenia australijskiego kontrowersyjnemu bioetykowi, Peterowi Singerowi wyrazili obrońcy życia, etycy i publicyści. Jest on znany z promowania dzieciobójstwa i eutanazji, zaś zdaniem arcybiskupa Melbourne, Denisa Harta, jest on „najbardziej haniebnym ambasadorem śmierci”. Wykładowca bioetyki na Uniwersytecie Princeton otrzymał Companion of the Order of Australia za „wybitne zasługi w służbie Australii i całej ludzkości”.
Poznański Klub „Polonia Christiana” zorganizował spotkanie z prof. Zbigniewem Jacyną-Onyszkiewiczem. Wygłosił on wykład zatytułowany „Wojujący ateizm i jego pseudonaukowe roszczenia”.  
Mieszkańcy Nowego Sącza zorganizowali we wtorek pikietę, przeciwko wizycie w ich mieście Marii Czubaszek, która w skandaliczny sposób promuje zabijanie nienarodzonych. Obrońcy życia pokazali zebranym prawdę na temat aborcji.Marię Czubaszek na spotkanie autorskie zaprosiła Sądecka Biblioteka Publiczna. W jednej z sądeckich szkół ponadgimnazjalnych wisiał specyficzny plakat informacyjny o spotkaniu z P. Czubaszek – tłumaczy w rozmowie z PCh24 Wiesław Prostko, członek Fundacji Pro i koordynator akcji w Nowym Sączu.
Radykalna bojówka islamska zajęła i sprofanowała katolicki kościół melchicki św. Eliasza w syryjskiej miejscowości Qusayr, położonej w pobliżu miasta Homs. Napastnicy wyważyli drzwi do świątyni, bili w dzwony i ośmieszali święte przedmioty – relacjonuje Radio Watykańskie.
Przed wczorajszym meczem Polska – Rosja doszło do zamieszek na ulicach Warszawy. Władze stolicy postanowiły uwolnić się od odpowiedzialności za wszelkie incydenty i prowokacje zanim kibice ze wschodu przyjechali nad Wisłę.
Szczere wyznanie napastnika reprezentacji Polski! Do akcji „Nie wstydzę się Jezusa” dołączył typowany na gwiazdę rozpoczynającego się turnieju Euro 2012 – Robert Lewandowski. Najlepszy polski piłkarz bez kompleksów mówi o znaczeniu wiary w jego życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.
... 
3
4
5
6
7
8
9
10
11
...