Cameron: popieram litewską ustawę

2009-07-21 00:00:00
Cameron: popieram litewską ustawę

„Litewska ustawa zakazująca promocji homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży to dobry krok w kierunku zahamowania tendencji, które zagrażają istnieniu naszego gatunku” - mówi w specjalnym komentarzu dla portalu Niezalezna.pl prof. Paul Cameron, amerykański psycholog.

Litewskie prawo jest rozsądnym, choć niedoskonałym sposobem na zabezpieczenie młodzieży przed działaniami ruchu gejowskiego. A – jak wykazuje nasza najnowsza historia – taka ochrona jest niezbędna.

W tradycyjnych społeczeństwach – od hebrajskiego poprzez klasyczne aż po chrześcijańskie – jednostka była odpowiedzialna za swoje czyny przed społeczeństwem. Od jednostek wymagano, by wytwarzały dobra i usługi, żeby się rozmnażały oraz dawały dobry przykład poprzez przestrzeganie wypracowanego w przeszłości kodeksu moralnego. Geje byli w tych społeczeństwach dyskryminowani, ponieważ nie wnosili do społeczeństwa własnego potomstwa, a także demoralizowali i uwodzili dzieci innych oraz występowali przeciw zasadom moralnym.

Środowisko gejowskie odwraca ten porządek: utrzymuje, że to społeczeństwo odpowiada przed jednostką i ma obowiązek zagwarantować zaspokojenie jej uczuć i pożądań. Według aktywistów gejowskich, społeczeństwo ma obowiązek chronić i promować równość tych pragnień, niezależnie od tego, czy dana osoba jest heteroseksualistą, homoseksualistą czy transseksualistą.

W narzucanej nam obecnie gejowskiej filozofii zupełnie nie liczy się to, że jednostki te przestają służyć potrzebom społeczeństwa w tradycyjny sposób; dlatego też geje są dziś traktowani jako normalni ludzie, mimo że w rzeczywistości funkcjonują tylko dzięki specjalnym przywilejom (podobnym do tych, jakie mają osoby niepełnosprawne).
 
Jednak nadszedł już dzień “demograficznego sądu ostatecznego”. Zbyt wielu ludzi poddaje swoje życie seksualne uczuciom i – kierując się nimi – decyduje o liczbie potomstwa. W rezultacie rodzi się za mało dzieci, by zapewnić przyszłość naszym społeczeństwom.

Ruch gejowski wywiera bardzo negatywny wpływ na naszą demografię, dlatego – jeżeli chcemy mieć jakąkolwiek szansę na przeżycie – musi być powstrzymany. Litewska ustawa to dobry krok w kierunku zahamowania tendencji zagrażających istnieniu naszego gatunku.


Paul Cameron  Autor jest emerytowanym profesorem na Wayne State University, University of Louisville, Fuller Graduate School Psychology i University Nebraska, a także prezesem „Family Research Institute”, członkiem „Eastern Psychological Association” i redaktorem czasopisma „Empirical Journal of Same-Sex Sexual Behavior”. Zasłynął jako autor kilkuset artykułów oraz kilkudziesięciu książek z zakresu nauk społecznych i psychologii. Był również doradcą ds. rodziny rządów USA i Kanady. Pisze między innymi dla: "American Psychologist", "Gerontologist, J of Gerontology", "Psychological Reports", "British Medical J", "Canadian Medical Association J", "Postgraduate Medical J".

Za: Niezależna.pl
Ubiegłoroczny sukces „Podsumowania Roku” skłania nas do kontynuowania tego ciekawego formatu dyskusyjnego. Już w środę 22 stycznia 2025 r. spotkają się z Państwem: Witold Gadowski, Arkadiusz Stelmach i Krystian Kratiuk. Program poprowadzi Łukasz Karpiel. Wstęp wolny – zapraszamy!
Gdy 35 lat temu upadał w Polsce komunizm wydawało nam się, że okres szykanowania Kościoła i wiernych skończył się raz na zawsze. Niestety, tak nam się tylko wydawało. Dzisiaj ponownie zadajemy sobie pytanie – jaka będzie nasza Ojczyzna? Odpowiedzi na tę kwestię będzie można poszukać już 18 stycznia, podczas spotkania Klubu „Polonia Christiana” z red. Krystianem Kratiukiem...
W piątek 17 stycznia o godzinie 18:00 w Hotelu Golden Tulip na krakowskim Kazimierzu (ul. Krakowska 28) odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie z biskupem Athanasiusem Schneiderem. Wydarzenie będzie poświęcone jego najnowszej książce pt. „Credo. Kompendium wiary katolickiej” – niezwykłemu katechizmowi, który w prosty i przejrzysty sposób tłumaczy fundamenty wiary katolickiej.
Klub „Polonia Christiana” w Lublinie zaprasza na debatę pt. „Neomarksistowski eksperyment na narodzie. Wyzwania na 2025 rok”, która odbędzie się w sobotę 11 stycznia 2025 roku o godzinie 17:00. Gościem specjalnym klubowego spotkania będzie prof. Ryszard Zajączkowski, filozof związany z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim (KUL) i założyciel Stowarzyszenia Inicjatyw Naukowych.
W piątek 3 stycznia wieczorem, w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej, odbędzie się inauguracja polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Na ten dzień swoje protesty zapowiedzieli rolnicy z całej Polski, sprzeciwiający się destrukcyjnej polityce UE w zakresie rolnictwa czy tzw. Zielonego Ładu. Wbrew oczekiwaniom rolników do Warszawy nie przybędzie przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen, firmująca pogłębiający się w Europie chaos ekonomiczny i społeczny.